Taxi 8-osobowe w Krakowie

Taxi 8-osobowe w Krakowie

Taxi dla 8 osób w Krakowie sprawdzi się, gdy tylko zachodzi potrzeba przetransportowania większej grupy. Może to spotkać znajomych, ale i rodziny czy pracowników jakiejś firmy. Można wtedy zamówić dwa auta osobowe, lecz jedno większe będzie bardziej ekonomiczne i ułatwi podróżowanie. Nie wszystkie korporacje dysponują odpowiednimi pojazdami, lecz w Eko Taxi oferujemy przejazdy minibusami przeznaczonymi właśnie dla takiego grona, więc zachęcamy do skorzystania z oferty.

Spis treści
Kto może skorzystać z takiej oferty?
Rodziny i przyjaciele
Grupy wybierające się nocą na miasto
Odwiedzający
Firmy
Eko Taxi oferuje tego typu przewozy
Atuty tego rozwiązania
Nasza oferta

Komu może się przydać taxi 8-osobowe w Krakowie?

Zamówienie taxi 8-osobowego w Krakowie przyda się tak naprawdę za każdym razem, gdy potrzebny jest transport dla większej grupy, a to dość powszechny problem. Może to spotkać choćby rodziny czy przyjaciół wybierających się na wspólny obiad lub jakieś inne wydarzenie. Zamiast korzystać wtedy z dwóch samochodów prywatnych czy osobowych taksówek, możesz zamówić jedną większą. Wszyscy uczestnicy spotkania będą wtedy zrelaksowani i lepiej się zintegrują. Taka opcja przyda się też zdecydowanie grupom znajomych wybierających się na korzystanie z nocnego życia w Krakowie, które jest dość rozwinięte. Dzięki temu możecie wspólnie udać się w kolejne miejsca, bez rozdzielania się. Taka możliwość może być również korzystna dla turystów, którzy przyjechali do miasta w większym gronie. Wreszcie może być to dobry pomysł dla firm, które organizują transport dla swoich pracowników.

Większe rodziny i grupy przyjaciół

Wiele rodzin od czasu do czasu wybiera się w pełnym gronie do restauracji czy z myślą o jakiś innych atrakcjach w Krakowie. Podobnie jest także w przypadku większego grona zżytych ze sobą przyjaciół. Planując takie wypady trzeba przemyśleć kwestie logistyczne, które komplikuje choćby konieczność aranżowania paru środków transportu. Dodatkowo jeżeli uczestnicy mieliby się udać na miejsce własnymi samochodami, to w przypadku obiadów czy kolacji wyklucza to choćby wypicie wspólnie lampki wina czy drinka. Zorganizowanie jednego przejazdu i to dzięki korporacji taxi, będzie o wiele lepszym rozwiązaniem. Nikt nie czuje się wtedy do czegokolwiek zobowiązany, co wpływa na lepszą i swobodniejszą atmosferę. Przy okazji sprzyja to wprowadzaniu wszystkich w lepszy nastrój i integrowaniu się już na etapie podróży, co pomaga w zacieśnianiu więzów przy okazji takich wypadów.

Osoby korzystające z uroków nocnego życia

Jak przystało na duże miasto, w Krakowie nie brakuje zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych, którzy są zainteresowani atrakcjami nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Znajduje się tu wiele długo otwartych restauracji, pubów czy klubów, do których późnymi wieczorami i w godzinach nocnych, wybierają się całe grupy znajomych. Zdecydowanie warto postawić wtedy na poruszanie się taksówkami, zwłaszcza, że zwykle przy takich spotkaniach spożywa się pewne ilości alkoholu. Często zdarza się również, że uczestnicy takiego spotkania zmieniają lokalizację dwa czy trzy razy w ciągu nocy. Duży pojazd taxi, który pozwoli wykonać taki transport w ramach jednego przejazdu, jest wtedy doskonałym rozwiązaniem, gdyż wszyscy mogą się wspólnie bawić, a do tego podróżują w pełni bezpiecznie, nie rozdzielając się. Warto skorzystać wtedy z tej opcji także podczas samych powrotów do domów i mieszkań.

Pasażerowie taksówki

Turyści

Kraków to miasto bardzo atrakcyjne turystycznie, co przyciąga różnych odwiedzających. Sporo jest tutaj turystów krajowych i zagranicznych, ale co ważne poruszających się też w mniejszym lub większym gronie. Często zdarza się, że na wspólną wyprawę decydują się choćby dwie zaprzyjaźnione rodziny czy po prostu grono znajomych, którzy nocują w jednym miejscu i chcą wspólnie zwiedzać. Organizowanie oddzielnych kursów lub poruszanie się w tak dużej grupie komunikacją miejską, może wywoływać sporo chaosu i zamieszania. Wariant taksówki 8-osobowej będzie w takiej sytuacji bardzo wskazany, zwłaszcza, że zainteresowani dotrą swobodnie dokładnie w wybrane miejsce, bez konieczności dojeżdżania jedynie w jego okolice i późniejszej wędrówki pieszej. Takie sytuacje zdarzają się z kolei przy jeżdżeniu transportem publicznym lub nawet własnymi samochodami, których nie uda się zaparkować w pobliżu miejsca docelowego. Większe taxi może podjechać blisko samej atrakcji i pojazd opuścicie tuż przy niej.

Klienci biznesowi

Z usług korporacji taxi chętnie korzystają klienci biznesowi, których w Krakowie rzecz jasna nie brakuje, gdyż działa tu mnóstwo mniejszych oraz większych firm. O ile do codziennych przyjazdów wystarczą auta osobowe, to okazyjnie potrzebne są kursy dla większej grupy pracowników, choćby z myślą o lokalnych konferencjach, szkoleniach czy nawet imprezach firmowych. Zorganizowanie przejazdu większą taksówką będzie wtedy świetnym pomysłem. Jeżeli takie osoby jadą na jakieś spotkania to mogą w drodze omówić pewne sprawy, ale przede wszystkim jadąc w pełnym gronie, mają okazję do integracji.

Z Eko Taxi zamówisz taxi 8-osobowe w Krakowie

Taxi 8-osobowe w Krakowie możesz zamówić z Eko Taxi. Dysponujemy w tym celu specjalnymi minibusami, które spokojnie pomieszczą takie większe grupy. To dużo wygodniejsze rozwiązanie od zamawiania dwóch oddzielnych kursów autami osobowymi, gdyż ułatwia to kwestie organizacyjne i jest po prostu bardziej opłacalne. Polecamy zatem skorzystanie z tej opcji w naszej ofercie, jak i podróżowania z nami na co dzień, gdyż jesteśmy korporacją oferującą sprawdzone, a przy tym tanie przejazdy po mieście. Możemy także pomóc w innych kwestiach, nawet związanych ze zrobieniem zakupów.

Dobra alternatywa dla dwóch osobowych taksówek

Większe pojazdy we flocie korporacji taksówkarskich wcale nie są czymś oczywistym, a wręcz wciąż są traktowane jako pewna nowość. Wiele firm nie dysponuje zresztą takimi kursami. Oczywiście przy większej grupie można postawić po prostu na zamówienie dwóch standardowych pojazdów osobowych. Jest to pewne rozwiązanie, choć droższe i mniej komfortowe. Na drogach zdarzają się różne sytuacje, więc łatwo wyobrazić sobie przypadek, w którym poszczególne kursy nieco się rozdzielają i docierają w wyznaczone miejsca o różnym czasie, co może być problematyczne. Takich kłopotów unikniesz zamawiając jeden pojazd dla ośmiu osób, a gdy wszyscy podróżują razem, to jest to optymalne z perspektywy organizacji, ale i samej atmosfery w grupie.

Nasza oferta

Eko Taxi w Krakowie poza standardowymi taksówkami osobowymi, oferuje kursy minibusami dla 8 pasażerów. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty wszystkie większe grupy, gdyż będzie to optymalne rozwiązanie pod względem logistycznym oraz finansowym. Poza przewozami w korzystnych cenach, zajmujemy się również dodatkowymi usługami, w tym kursami VIP, obsługą imprez, monitorowanymi przewozami dzieci czy zakupami na telefon przez całą dobę. Polecamy zatem podróżowanie po Krakowie właśnie z Eko Taxi!

Może Cię zainteresować również

Średnia ocen: 4,2