Text Blog

Blog traktujący o najciekawszych atrakcjach Krakowa prowadzony na stronie Eko Taxi powstał z myślą zarówno o miejscowych, jak i turystach, którzy szukają interesujących sposobów spędzenia czasu wolnego w mieście. Nie ma znaczenia, czy jesteś zapalonym podróżnikiem planującym przeznaczyć kilka dni na poznanie wszelkich zakamarków dawnej stolicy, czy też w Krakowie jesteś jedynie przejazdem i postanowiłeś się przyjrzeć najistotniejszym atrakcjom. Na blogu Eko Taxi każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentujemy bowiem zarówno anegdotki o najciekawszych historycznych zabytkach miasta, które po prostu trzeba zobaczyć, jak i zapowiedzi cyklicznych wydarzeń kulturalnych i artystycznych, którymi Kraków żyje od lat! Nie brakuje także nowinek traktujących o rozrywkowej stronie miasta – na blogu Eko Taxi znajdziesz doniesienia dotyczące koncertów, imprez i festwiali, których po prostu nie można przegapić.

Jeśli szukasz źródła wiedzy na temat gotyckich komnat Zamku Królewskiego na Wawelu, marzy ci się historyczny spacer zakamarkami Kazimierza lub chciałbyś do swojej kolekcji dołączyć zdjęcie na tle Barbakanu – śledź uważnie nowości na blogu Eko Taxi Kraków! Co miesiąc publikujemy garść wyczerpujących, interesujących informacji dotyczących największych miejskich atrakcji. Dzięki temu powstaje swoisty miniprzewodnik, z którym zwiedzanie Krakowa nabiera zupełnie nowego wymiaru! Nasi czytelnicy zabrani zostają w magiczną podróż śladami pięknych miejsc i zaskakujących historii – i nie jest to jedynie metafora, gdyż kierowcy Eko Taxi doskonale orientują się w topografii Krakowa i z przyjemnością zawiozą pasażerów dokładnie pod wskazany adres.

Na blogu nie zapominamy również o atrakcjach dedykowanych także najmłodszym uczestnikom wycieczki. Pamiętamy, że największym wrogiem każdych wczasów jest nuda, dlatego skrupulatnie uzupełniamy artykuły informacjami o najciekawszych aktywnościach przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Mowa tu o licznych warsztatach, konkursach, zawodach sportowych czy też zajęciach organizowanych w kinach i innych placówkach kulturalno-edukacyjnych. Z nami Twoje dziecko nie będzie się nudzić – bez względu na to, czy jest rodowitym mieszkańcem Krakowa, czy też zawitałeś do miasta przy okazji słonecznego weekednu. Poznawaj miasto z Eko Taxi!