Text Strona główna

Taxi w Krakowie to jeden z najwygodniejszych środków transportu miejskiego. Szukając idealnej sieci taksówek, warto postawić na usługi ogólnopolskiej korporacji Eko Taxi. To rzetelna firma dysponująca swoimi autami na ulicach największych miast Polski. Samochody z charakterystyczną, zieloną koniczynką znaleźć możemy również w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie oraz Katowicach. Przejazdy taksówkarskie realizowane przez sieć Eko Taxi cechują się najwyższym poziomem dbałości o potrzeby pasażerów. Zadbane, czyste i klimatyzowane auta gotowe są przewieźć nawet najbardziej wymagających klientów.

Podróże z Eko Taxi to nie tylko tradycyjne kursy pasażerskie, polegające na zawiezieniu klienta z jednego punktu na mapie Krakowa w inny. To także szereg interesujących opcji dodatkowych, które ułatwią życie niejednego pasażera! Potrzebujesz upewnić się, że Twoja pociecha bezpiecznie dotarła na wieczorne zajęcia dodatkowe? Żaden problem, wystarczy jeden telefon, aby zlecić kierowcy Eko Taxi monitorowany przewóz dziecka. Możesz ustalić dokładną trasę przejazdu, a nawet poprosić taksówkarza o odprowadzenie malucha do budynku szkoły – wszystko dla komfortu rodzica oraz bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Jesteś na imprezie, na której w kluczowym momencie zabrakło zapasów? Nic nie szkodzi! Telefon do Eko Taxi wystarczy, aby chwilę później pod drzwiami mieszkania zjawił się kierowca taksówki zaopatrzony w niezbędne produkty. Usługa zakupów na telefon przydaje się także osobom, które nie chcą wychodzić z domu z powodu przeziębienia czy grypy – kierowca dostarczy zamówione leki bezpośrednio pod drzwi mieszkania.

Organizujesz imprezę integracyjną dla pracowników lub niezapomniany wieczór kawalerski dla przyjaciela i potrzebujesz transportu dla grupy osób? Skontaktuj się z Eko Taxi i zleć przewoźnikowi obsługę imprez okolicznościowych! Do dyspozycji pasażerów pozostają bowiem nie tylko komfortowe taksówki osobowe, ale i przestronne taxi busy, gotowe pomieścić nawet do ośmiu podróżnych i kierowcę! Wspólne przejazdy jeszcze nigdy nie były tak wygodne i doskonale zorganizowane. Zadzwoń na centralę Eko Taxi lub skorzystaj z aplikacji mobilnej i przekonaj się sam!