Poznaj ofertę korporacji Eko Taxi w Krakowie

Poznaj ofertę korporacji Eko Taxi w Krakowie

Korporacje taxi w Krakowie zajmują się przewozem osób oraz usługami transportowymi świadczonymi na terenie miasta. Nie bez znaczenia są wysoki poziom usług oraz atrakcyjny cennik. Sprawdź, jakie inne czynniki wpływają na pozytywną opinię wśród pasażerów. Dowiedz się, czym są strefy i taryfy. A jeśli jesteś zainteresowany pracą taksówkarza, koniecznie przeczytaj nasz poradnik. Wszystkiego dowiesz się dzięki naszej korporacji – Eko Taxi w Krakowie, której oferta uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na terenie byłej stolicy Polski!

Spis treści:
Oferta i cennik
Jak zamówić taryfę w Krakowie?
Aplikacja mobilna
Udogodnienia dla klientów

Jak wygląda cennik zaufanej korporacji taxi w Krakowie? Jak funkcjonują taryfy i strefy taksówkowe?

Decydując się na usługi wybranej korporacji taxi w Krakowie, klienci zwykle zwracają uwagę na ceny. Na koszt przejazdu składa się kilka czynników, w tym:

 • cena początkowa, tzw. opłata za trzaśnięcie drzwiami, w której uwzględniony jest także pierwszy przejechany kilometr;
 • stawka za każdy pokonany kilometr, która zależna jest od strefy oraz taryfy;
 • dodatkowa opłata za ewentualny postój połączony z czasem oczekiwania na pasażera.

W Krakowie wyróżnić można cztery taryfy taxi zróżnicowane pod względem godzin i dni tygodnia. W każdej z nich stawki za kilometr zależne są od wybranej strefy (centrum miasta bądź jego obrzeża w granicach administracyjnych). Inne ceny przewidziane są za korzystanie z taksówki w środku tygodnia, inne w niedziele i święta, a jeszcze inne gdy podróżujemy późną nocą. Jak to wygląda w praktyce?

Cennik krakowskiego oddziału Eko Taxi

Zamawianie auta przez telefon lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej wiąże się z określonymi przez cennik kosztami. Oto one:

 • opłata początkowa – 7,00 zł,
 • I taryfa (dni powszednie w godz. 6.00-22.00 w obrębie I strefy) – 1,80 zł/km,
 • II taryfa (niedziele i święta oraz dni powszednie w godz. 22.00-6.00 w obrębie I strefy) – 2,00 zł/km,
 • III taryfa (dni powszednie w godz. 6.00-22.00 w obrębie II strefy) – 3,60 zł/km,
 • IV taryfa (niedziele i święta oraz dni powszednie w godz. 22.00-6.00 w obrębie II strefy) – 4,00 zł,
 • opłata postojowa – 28 zł/godz.

Zamawianie kursu przez aplikację mobilną

Jak zamówić taxi w jednej z najlepszych korporacji w Krakowie? Poznaj metody rezerwowania przejazdu

Osoby korzystające z taksówek posiadają numery do sprawdzonych korporacji w Krakowie, dzięki czemu w każdej chwili mogą zamówić kurs. Wystarczy podać dyspozytorowi adres, pod który ma podjechać taksówka. Jeśli jednak nie możecie w danym momencie rozmawiać przez telefon, z pomocą przychodzi nasza aplikacja mobilna.

Najwygodniej przez aplikację mobilną

Wystarczy ściągnąć darmową aplikację na telefon z systemem Android lub iOS, aby móc zamawiać przejazdy taksówkowe przy pomocy kilku kliknięć! Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w użyciu. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji waszego urządzenia oraz jego pamięci wewnętrznej. Pierwsza informacja służy do automatycznego pobierania adresu, na jaki wysłana ma być taksówka. Dzięki zgodzie na dostęp do lokalizacji nie ma konieczności, aby za każdym razem ręcznie wpisywać koordynaty. Oczywiście pod warunkiem, że macie włączoną opcję lokalizacji GPS!

Zamawianie taxi przez aplikację jest bardzo proste. Program automatycznie ustawi wasz adres startowy, który możecie dowolnie modyfikować. Następne okno pozwoli na doprecyzowanie szczegółów zamówienia, w tym m.in. określenie liczby osób biorących udział w przejeździe.

Aplikacja umożliwia pasażerowi także wybór preferowanej metody płatności: gotówką lub kartą. Można także wybrać opcję przejazdu bezgotówkowego, o którym więcej dowiecie się w dalszej części artykułu. Z chwilą zrealizowania zamówienia na ekranie telefonu pokażą się wszystkie informacje dotyczące przejazdu, w tym czas oczekiwania na kierowcę, aktualna lokalizacja zamówionego auta oraz rodzaj przysłanego samochodu oraz jego numer korporacyjny.

Jakie usługi dodatkowe świadczą nowoczesne korporacje taxi w Krakowie? Poznaj naszą ofertę

Nowoczesne korporacje taxi wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, dostosowując do nich wachlarz świadczonych usług. O jakich udogodnieniach mowa?

Przejazdy bezgotówkowe

To oferta skierowana do klientów biznesowych. Dzięki umowie zawieranej pomiędzy przedsiębiorstwem a korporacją, pracownicy danej firmy mogą bezpłatnie korzystać z przejazdów taksówkami. Należność za zrealizowane kursy zostaje następnie przedstawiona w formie faktury VAT po upływie ustalonego czasu. Dzięki temu pracodawca ma bieżący wgląd we wszystkie kursy zrealizowane przez swoich pracowników.

Obsługa imprez – wynajmij auto do zadań specjalnych!

Potrzebujecie przewieźć gości weselnych, dzieci ze szkolnej wycieczki czy uczestników zjazdu absolwentów? Nie ma problemu! Nasza firma dysponuje zarówno autami osobowymi, jak i wygodnymi minibusami, które bez problemu przewiozą od pięciu do ośmiu pasażerów. Koszt zamówienia takiego samochodu wynosi 15 zł.

Przewóz zwierząt

Nie przepadacie za podróżowaniem komunikacją miejską w towarzystwie swojego psa? Wasz kot potrzebuje pilnego transportu do kliniki weterynaryjnej? A może chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku i błyskawicznie przewieźć do domu prezent w postaci królika miniaturki? Wystarczy zamówić taksówkę i zaznaczyć, że planujecie przewóz zwierząt. Dodatkowa opłata za usługę wynosi 10 zł, chyba że wasz pupil podróżuje w specjalnym transporterze. W takim przypadku uiszczanie dodatkowej opłaty nie jest konieczne.

Pies podczas kursu taryfą

Monitorowany przewóz dzieci

Jeśli zatrzymały was dodatkowe obowiązki w pracy lub utknęliście w korku i nie zdążycie zawieźć dziecka na zajęcia dodatkowe, z pomocą przyjdzie Eko Taxi. Oferujemy usługę monitorowanego przewozu dzieci, dzięki której wasze pociechy bezpiecznie dotrą w wyznaczone miejsce, o czym kierowca powiadomi was telefonicznie lub za pomocą wiadomości tekstowej.

Odprowadzimy Twoje auto!

Przyjechaliście samochodem w odwiedziny i znajomi namawiają na szklaneczkę czegoś mocniejszego? Wzięliście leki, po których nie należy prowadzić? Wystarczy zadzwonić po Eko Taxi – odprowadzimy wasze auto pod dowolny adres na terenie Krakowa. Szybko, profesjonalnie i całkowicie bezpiecznie!

Zamów zakupy na telefon!

Potrzebujecie szybkiej dostawy przekąsek lub napojów na trwającą właśnie imprezę? Rozłożyła was choroba i nie macie siły iść do apteki? W takich sytuacjach warto skorzystać z usługi zakupów na telefon! Wystarczy podyktować dyspozytorowi listę zakupów, a kierowca dowiezie je do waszego domu. Koszt usługi zawiera kwotę zakupów oraz dopłatę uzależnioną od wskazania licznika, ale nie mniej niż 15 zł.

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...
 • Atrakcje w KrakowieAtrakcje w Krakowie
  Atrakcje w Krakowie z pewnością zaspokoją głód wrażeń zarówno u dorosłych, jak i u młodzieży czy dzieci. A zwiedzenie wszystkich miejsc, jakie nas interesują i obejrzenie każdego ciekawego dla nas zabytku, może się okazać znacznie przyjemniejsze z Eko Taxi. Atrakcyjne ceny kursów, udogodnienia dla pasażerów i szereg usług dodatkowych sprawiają, że z usług Eko Taxi korzystają klienci z całej Polski i ogrom zagranicznych turystów! Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w kraju i nie przegap żadnego interesującego miejsca! Podpowiadamy, co warto zobaczyć w mieście i okolicach z partnerem, z małymi dziećmi i z młodzieżą. Poznaj najciekawsze miejsca i zaplanuj wspaniały pobyt z Eko Taxi!...
 • Atrakcje dla dzieci w KrakowieAtrakcje dla dzieci w Krakowie
  Atrakcje dla dzieci w Krakowie i okolicach to temat rzeka. Aby ułatwić Wam wybór, Eko Taxi podpowiada, gdzie warto się udać i czego nie można przegapić. Tani cennik korporacji umożliwia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście, co jest bardzo ważne w przypadku odwiedzania najróżniejszych miejsc z najmłodszymi. Jakie jeszcze udogodnienia dla pasażerów Eko Taxi uprzyjemniają rodzinne zwiedzanie Krakowa? Dowiedz się więcej o jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Zastanawiasz się, jakie miejsca najbardziej spodobają się dzieciom? Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na weekend i co zobaczyć w tym mieście zimą lub latem? Poznaj nasze propozycje i zaplanuj fantastyczny, rodzinny czas w stolicy województwa małopolskiego lub wybierz się na krótką wycieczkę za miasto! Stwórz wyjątkowe wspomnienia ze zwiedzania najciekawszych krakowskich miejsc....
 • Taxi z Krakowa na lotniskoTaxi z Krakowa na lotnisko
  Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!...
 • Polska sieć taxi w KrakowiePolska sieć taxi w Krakowie
  Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!...