Taksówka Eko Taxi bus

Korporacje taxi w Krakowie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Oferta


Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 2,49 zł
II taryfa – 2,89 zł
III taryfa – 4,00 zł
IV taryfa – 4,55 zł
Zabrudzenie auta – 300 zł
Godzina postoju – 43 zł

*powyższe stawki dotyczą zamówień przez telefon lub aplikację

Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– karty stałego klienta
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– reklama na samochodach

Korporacje taxi w Krakowie zajmują się przewozem osób oraz usługami transportowymi świadczonymi na terenie miasta. Nie bez znaczenia są wysoki poziom usług oraz atrakcyjny cennik. Sprawdź, jakie inne czynniki wpływają na pozytywną opinię wśród pasażerów. Dowiedz się, czym są strefy i taryfy. A jeśli jesteś zainteresowany pracą taksówkarza, koniecznie przeczytaj nasz poradnik. Wszystkiego dowiesz się dzięki naszej korporacji – Eko Taxi w Krakowie, której oferta uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na terenie byłej stolicy Polski!

Spis treści:
Oferta i cennik
Jak zamówić taryfę w Krakowie?
Aplikacja mobilna
Udogodnienia dla klientów

Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Jak wygląda cennik zaufanej korporacji taxi w Krakowie? Jak funkcjonują taryfy i strefy taksówkowe?

Decydując się na usługi wybranej korporacji taxi w Krakowie, klienci zwykle zwracają uwagę na ceny. Na koszt przejazdu składa się kilka czynników, w tym:

  • cena początkowa, tzw. opłata za trzaśnięcie drzwiami, w której uwzględniony jest także pierwszy przejechany kilometr;
  • stawka za każdy pokonany kilometr, która zależna jest od strefy oraz taryfy;
  • dodatkowa opłata za ewentualny postój połączony z czasem oczekiwania na pasażera.

W Krakowie wyróżnić można cztery taryfy taxi zróżnicowane pod względem godzin i dni tygodnia. W każdej z nich stawki za kilometr zależne są od wybranej strefy (centrum miasta bądź jego obrzeża w granicach administracyjnych). Inne ceny przewidziane są za korzystanie z taksówki w środku tygodnia, inne w niedziele i święta, a jeszcze inne gdy podróżujemy późną nocą. Jak to wygląda w praktyce?

Cennik krakowskiego oddziału Eko Taxi

Zamawianie auta przez telefon lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej wiąże się z określonymi przez cennik kosztami. Oto one:

  • opłata początkowa – 7,00 zł,
  • I taryfa (dni powszednie w godz. 6.00-22.00 w obrębie I strefy) – 1,80 zł/km,
  • II taryfa (niedziele i święta oraz dni powszednie w godz. 22.00-6.00 w obrębie I strefy) – 2,00 zł/km,
  • III taryfa (dni powszednie w godz. 6.00-22.00 w obrębie II strefy) – 3,60 zł/km,
  • IV taryfa (niedziele i święta oraz dni powszednie w godz. 22.00-6.00 w obrębie II strefy) – 4,00 zł,
  • opłata postojowa – 28 zł/godz.
Zamawianie kursu przez aplikację mobilną
Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Jak zamówić taxi w jednej z najlepszych korporacji w Krakowie? Poznaj metody rezerwowania przejazdu

Osoby korzystające z taksówek posiadają numery do sprawdzonych korporacji w Krakowie, dzięki czemu w każdej chwili mogą zamówić kurs. Wystarczy podać dyspozytorowi adres, pod który ma podjechać taksówka. Jeśli jednak nie możecie w danym momencie rozmawiać przez telefon, z pomocą przychodzi nasza aplikacja mobilna.

Najwygodniej przez aplikację mobilną

Wystarczy ściągnąć darmową aplikację na telefon z systemem Android lub iOS, aby móc zamawiać przejazdy taksówkowe przy pomocy kilku kliknięć! Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w użyciu. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji waszego urządzenia oraz jego pamięci wewnętrznej. Pierwsza informacja służy do automatycznego pobierania adresu, na jaki wysłana ma być taksówka. Dzięki zgodzie na dostęp do lokalizacji nie ma konieczności, aby za każdym razem ręcznie wpisywać koordynaty. Oczywiście pod warunkiem, że macie włączoną opcję lokalizacji GPS!

Zamawianie taxi przez aplikację jest bardzo proste. Program automatycznie ustawi wasz adres startowy, który możecie dowolnie modyfikować. Następne okno pozwoli na doprecyzowanie szczegółów zamówienia, w tym m.in. określenie liczby osób biorących udział w przejeździe.

Aplikacja umożliwia pasażerowi także wybór preferowanej metody płatności: gotówką lub kartą. Można także wybrać opcję przejazdu bezgotówkowego, o którym więcej dowiecie się w dalszej części artykułu. Z chwilą zrealizowania zamówienia na ekranie telefonu pokażą się wszystkie informacje dotyczące przejazdu, w tym czas oczekiwania na kierowcę, aktualna lokalizacja zamówionego auta oraz rodzaj przysłanego samochodu oraz jego numer korporacyjny.

Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Jakie usługi dodatkowe świadczą nowoczesne korporacje taxi w Krakowie? Poznaj naszą ofertę

Nowoczesne korporacje taxi wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, dostosowując do nich wachlarz świadczonych usług. O jakich udogodnieniach mowa?

Przejazdy bezgotówkowe

To oferta skierowana do klientów biznesowych. Dzięki umowie zawieranej pomiędzy przedsiębiorstwem a korporacją, pracownicy danej firmy mogą bezpłatnie korzystać z przejazdów taksówkami. Należność za zrealizowane kursy zostaje następnie przedstawiona w formie faktury VAT po upływie ustalonego czasu. Dzięki temu pracodawca ma bieżący wgląd we wszystkie kursy zrealizowane przez swoich pracowników.

Obsługa imprez – wynajmij auto do zadań specjalnych!

Potrzebujecie przewieźć gości weselnych, dzieci ze szkolnej wycieczki czy uczestników zjazdu absolwentów? Nie ma problemu! Nasza firma dysponuje zarówno autami osobowymi, jak i wygodnymi minibusami, które bez problemu przewiozą od pięciu do ośmiu pasażerów. Koszt zamówienia takiego samochodu wynosi 15 zł.

Przewóz zwierząt

Nie przepadacie za podróżowaniem komunikacją miejską w towarzystwie swojego psa? Wasz kot potrzebuje pilnego transportu do kliniki weterynaryjnej? A może chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku i błyskawicznie przewieźć do domu prezent w postaci królika miniaturki? Wystarczy zamówić taksówkę i zaznaczyć, że planujecie przewóz zwierząt. Dodatkowa opłata za usługę wynosi 10 zł, chyba że wasz pupil podróżuje w specjalnym transporterze. W takim przypadku uiszczanie dodatkowej opłaty nie jest konieczne.

Pies podczas kursu taryfą

Monitorowany przewóz dzieci

Jeśli zatrzymały was dodatkowe obowiązki w pracy lub utknęliście w korku i nie zdążycie zawieźć dziecka na zajęcia dodatkowe, z pomocą przyjdzie Eko Taxi. Oferujemy usługę monitorowanego przewozu dzieci, dzięki której wasze pociechy bezpiecznie dotrą w wyznaczone miejsce, o czym kierowca powiadomi was telefonicznie lub za pomocą wiadomości tekstowej.

Odprowadzimy Twoje auto!

Przyjechaliście samochodem w odwiedziny i znajomi namawiają na szklaneczkę czegoś mocniejszego? Wzięliście leki, po których nie należy prowadzić? Wystarczy zadzwonić po Eko Taxi – odprowadzimy wasze auto pod dowolny adres na terenie Krakowa. Szybko, profesjonalnie i całkowicie bezpiecznie!

Zamów zakupy na telefon!

Potrzebujecie szybkiej dostawy przekąsek lub napojów na trwającą właśnie imprezę? Rozłożyła was choroba i nie macie siły iść do apteki? W takich sytuacjach warto skorzystać z usługi zakupów na telefon! Wystarczy podyktować dyspozytorowi listę zakupów, a kierowca dowiezie je do waszego domu. Koszt usługi zawiera kwotę zakupów oraz dopłatę uzależnioną od wskazania licznika, ale nie mniej niż 15 zł.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KRAKÓW
ul. Ujastek 7 bud. A
31-752 Kraków
biurokrakow@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 662… 662 158 642

Oferta Bezgotówkowa
natalia.stasko@ekotaxi.pl 

Ikona telefonu 692… 692 428 019

Reklamacje:
biurokrakow@ekotaxi.pl

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.