Taksówka Eko Taxi bus

Płatność kartą w taxi w Krakowie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Oferta


Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 2,49 zł
II taryfa – 2,89 zł
III taryfa – 4,00 zł
IV taryfa – 4,55 zł
Zabrudzenie auta – 300 zł
Godzina postoju – 43 zł

*powyższe stawki dotyczą zamówień przez telefon lub aplikację

Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– karty stałego klienta
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– reklama na samochodach

Płatność kartą w taxi w Krakowie może się wydawać czymś oczywistym. Rozliczenia bezgotówkowe są już bardzo popularne i objęły właściwie cały rynek handlowo-usługowy. Realia pokazują jednak, że część korporacji taksówkarskich nadal nie udostępnia takiej opcji nawet w największych miastach. Na szczęście nie musisz się o to obawiać, wybierając pojazdy Eko Taxi. Dzięki nam możesz cieszyć się wysokiej jakości usługami, a przy tym zapłacić za nie wygodnie, nie martwiąc się o odpowiednią ilość gotówki w portfelu.

Spis treści:
Sprawdź ofertę Eko Taxi
Dlaczego jest ważnym rozwiązaniem?
Wygoda
Szybkość
Bezpieczeństwo

Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Szukasz taxi w Krakowie z opcją płatności kartą? Wybierz Eko Taxi!

Płatność kartą w taxi w Krakowie na pewno będzie możliwa, jeśli zdecydujesz się na przejazdy z Eko Taxi Kraków. W ramach dogodnych rozliczeń w naszej firmie, nie musisz mieć ze sobą gotówki, ponieważ obsługujemy również płatności bezgotówkowe. Taksówkę możesz zamówić, dzwoniąc pod numer 12 644 22 22. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Nasza oferta

W Eko Taxi oferujemy przede wszystkim sprawdzone, a przy tym tanie przejazdy taksówkami po Krakowie oraz okolicach. Spokojnie dojedziesz z nami również do miejscowości podmiejskich czy choćby na tutejsze lotnisko. Ze stawkami za poszczególne taryfy możesz się zapoznać w cenniku na naszej stronie. Oprócz standardowych przejazdów proponujemy również wiele innych usług. Bardzo pomocne mogą się okazać zakupy na telefon przez całą dobę, które kierowcy dowiozą pod określony adres. Przydaje się to szczególnie mieszkańcom tego miasta, choćby w sytuacji, gdy nagle zabrakło jakichś produktów. Gdy potrzebujesz je szybko uzupełnić, a samemu nie możesz wyjść do sklepu, bo masz na głowie inne zajęcia, z pomocą przyjdzie Eko Taxi. Oprócz tego oferujemy monitorowany przewóz dzieci, obsługę imprez czy różnego rodzaju zlecenia indywidualne. Poza możliwością wygodnego zamawiania usług telefonicznie, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej Eko Taxi.

Portfel z kartami
Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Dlaczego płatność kartą w taxi w Krakowie jest tak ważnym rozwiązaniem?

Płatność kartą w taxi w Krakowie powinna być standardem, ale w praktyce jest nim tylko w najlepszych korporacjach. U wielu przewoźników dalej trzeba się liczyć z tym, że przyjmowane są rozliczenia tylko w formie gotówki. Jest to niezbyt korzysta opcja, ponieważ może wpływać na mniejsze obroty, a do tego gorsze opinie ze strony klientów, którzy są niezadowoleni z braku takiej możliwości. Liczne zalety rozwiązań bezgotówkowych widać przy tym dla samych pasażerów.

Wygoda

Płatności bezgotówkowe to przede wszystkim wygoda dla klientów, którzy nie muszą się przejmować, czy mają ze sobą wystarczającą ilość pieniędzy. Do tego nie trzeba chodzić z wypychającym kieszenie, ciężkim portfelem. Wiele osób chętnie zamienia go na drobniejsze etui, w którym można mieć po prostu dokumenty i karty. Przy samej płatności nie trzeba szukać pieniędzy ani odliczać określonej kwoty – wystarczy wyjąć kartę i zbliżyć ją do terminala. Pod tym względem taką wygodę doceniają i sami taksówkarze, którzy nie muszą weryfikować banknotów, wyliczać reszty lub martwić się czy mają w ogóle odpowiednie banknoty, żeby bez problemu wydać resztę.

Szybkość

Specyfika płatności bezgotówkowych przekłada się dość wymiernie na samą szybkość ich realizacji. Może się to wydawać mało istotne, ale w obecnych realiach większość osób jest naprawdę zabiegana i cenne są dla nich każde minuty, które udaje się zaoszczędzić. Zapłacenie kartą trwa na dobrą sprawę kilka czy maksymalnie kilkanaście sekund. Zwłaszcza, że większość kursów po mieście i okolicy opiewa na sumy, które nie będą wymagały potwierdzenia płatności przez podawanie kodu PIN. Wystarczy tym samym zbliżyć kartę i rozliczenie odbywa się w mgnieniu oka. Przy płatności gotówką, najpierw klient musi wyjąć portfel i odnaleźć odpowiednią kwotę, a potem taksówkarz szuka reszty, co sprawia, że obie strony tracą na tym często nawet kilka minut. Możliwość płacenia kartą w taksówce jest zatem nie tylko wygodna, ale może też pozwolić zaoszczędzić cenny czas.

Bezpieczeństwo

Przy obecnych standardach płatności bezgotówkowych, dużo osób traktuje je jako na tyle skuteczną alternatywę dla gotówki, że w ogóle jej nie noszą lub mają ze sobą tylko niewielkie kwoty na awaryjne sytuacje. W zasadzie trudno się dziwić, bo poza wspomnianymi zaletami, kolejnym atutem jest samo bezpieczeństwo. W przypadku gotówki zawsze istnieją obawy o jej zgubienie czy choćby kradzież portfela, a w takich sytuacjach środki przepadają i to bezpowrotnie. Tymczasem karta jest jedynie narzędziem do sięgnięcia po środki znajdujące się na koncie. Bankowe metody zapobiegawcze w postaci kodów zabezpieczających, nie pozwolą nikomu wyciągnąć z obcego konta dużych sum, a przede wszystkim można błyskawicznie reagować, zastrzegając kartę i tym samym chroniąc się przed utratą jakichkolwiek środków. Korzyści widać i po stronie taksówkarzy, którzy czują się pewniej, gdy nie muszą jeździć na koniec swojej zmiany z bardzo dużą ilością gotówki.

Płatność kartą w taxi w Krakowie to komfortowe rozwiązanie, które pozwala na swobodne korzystanie z taksówek bez obaw o to, czy w danej sytuacji wzięło się ze sobą wystarczającą ilość gotówki. Wbrew pozorom takie rozliczenia wciąż pozostają jednak niemożliwe u części przewoźników na rynku. Możesz na nie liczyć w Eko Taxi, więc zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KRAKÓW
ul. Ujastek 7 bud. A
31-752 Kraków
biurokrakow@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 662… 662 158 642

Oferta Bezgotówkowa
natalia.stasko@ekotaxi.pl 

Ikona telefonu 692… 692 428 019

Reklamacje:
biurokrakow@ekotaxi.pl

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.