<strong>Polska sieć taxi w Krakowie</strong>

Polska sieć taxi w Krakowie

Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!

Spis treści:
Zalety korzystania z naszych usług
Cennik
Usługi dodatkowe

Zalety polskiej sieci Eko Taxi w Krakowie. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na korporację z logo zielonej koniczynki!

Polska sieć Eko Taxi w Krakowie to korporacja, która z roku na rok odnotowuje znaczący wzrost popularności wśród pasażerów. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na podobny stan rzeczy jest fakt, że z takich usług coraz częściej korzystają zarówno rodowici krakowianie, jak i chętnie pojawiający się w mieście turyści. Tendencja ta nie powinna nikogo zaskakiwać – podróż taksówką nie wymaga bowiem kurczowego trzymania się rozkładu jazdy komunikacji miejskiej ani bezczynnego oczekiwania na przeludnionym przystanku. Wystarczy jeden telefon, aby wygodne auto przyjechało po pasażera o zaplanowanej godzinie i odwiozło go dokładnie pod wskazany adres. Bez przesiadek, kłopotliwych towarzyszy podróży i ryzyka, że o włos miniemy się z odjeżdżającym tramwajem. Taksówki kursują całodobowo – to niejednokrotnie również stanowi poważny argument dla wybrania właśnie tego środka transportu. Dowozimy pasażera bezpośrednio pod drzwi domu, bloku czy kamienicy – bez ryzyka, wygodnie i błyskawicznie!

Wygoda i pojemny bagażnik

Kursy taksówkowe są także nieocenioną pomocą w sytuacji, gdy potrzebujemy przedostać się do takiego punktu na mapie Krakowa, do którego nie prowadzą wygodne połączenia komunikacji miejskiej. Mowa tutaj o przedmieściach bądź lotnisku Kraków-Balice. Wezwanie taksówki przy planowaniu podobnej trasy przydaje się także ze względu na inny istotny aspekt. Mowa tutaj o konieczności zabrania ze sobą wielu bagaży o dużym formacie. Nietrudno sobie wyobrazić, jak dokuczliwe może być podróżowanie z wielkogabarytowymi torbami w momencie, gdy zmuszeni jesteśmy kilkukrotnie przesiadać się na obranej trasie! Planując taką podróż, warto zadzwonić na centralę Eko Taxi i poinformować dyspozytorkę o zapotrzebowaniu na przysłanie samochodu typu kombi. To taksówki o zwiększonej powierzchni bagażnika, pozwalającej pomieścić wszelkie pakunki, walizki i torby pasażera.

Oszczędność czasu w dzień, pełna dostępność w nocy

Wymieniając zalety poruszania się za pośrednictwem naszych taksówek po Krakowie i okolicach, nie sposób zapomnieć także o niezwykłej oszczędności czasu. Takie kursy są znacznie szybsze niż próby poruszania się pieszo – szczególnie, jeśli niezbyt dokładnie znamy topografię miasta bądź kluczymy pomiędzy licznymi przystankami komunikacji miejskiej. Zamówienie auta oznaczonego rozpoznawalnym logo zielonej koniczynki może znacząco skrócić czas podroży. Dysponujemy bowiem niezwykle nowoczesnym i zautomatyzowanym systemem przekazywania zleceń kierowcom. Wzywając taksówkę należącą do naszej sieci, klienci mogą mieć gwarancję sprawnego przedostania się z jednego punktu na mapie Krakowa w inny. Zatrudnieni w firmie kierowcy są bowiem doskonale przygotowani do pracy: znają topografię miasta, pewnie czują się za kółkiem i ochoczo korzystają ze znanych sobie skrótów. Potrafią unikać miejskich korków i doskonale zdają sobie sprawę z tego, gdzie w danym momencie odbywają się utrudniające przejazd roboty drogowe. Nie ma znaczenia, o jakiej porze decydujesz się na kurs – bez względu na to, czy będą to godziny szczytu, czy też środek nocy, nasi kierowcy błyskawicznie dowiozą pasażera we wskazane miejsce. I to najkrótszą możliwą trasą, oszczędzając zarówno czas, jak i finanse klientów. Możliwość poruszania się tym środkiem transportu po zmierzchu to kolejna zaleta kursów taksówkowych. Nie musimy bowiem niecierpliwie oczekiwać jedynego nocnego autobusu w okolicy, aby stawić się w domu po udanym wieczornym wypadzie do centrum. Rozwozimy pasażerów do domów przez całą dobę – wystarczy jeden telefon!

Wygoda przejazdu

Wygoda to aspekt, na który pasażerowie zwracają szczególną uwagę. Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna (bądź skorzystanie z intuicyjnej aplikacji mobilnej), aby w kilka minut zamówić taksówkę „na już” bądź na konkretną, zaplanowaną godzinę. Następnie wsiadamy do podstawionego pod sam dom samochodu i cieszymy się przejażdżką, podczas której możemy podziwiać widoki za oknem bądź wdać się w niezobowiązującą pogawędkę z prowadzącym auto taksówkarzem. Bez zatrzymywania się, konieczności przesiadania się z jednego środka transportu w inny, rozpychającego się tłumu pasażerów czy też problemów z ogrzewaniem bądź klimatyzacją w pojeździe. Właśnie ze względu na wygodę podróżowania taksówki bardzo często wybierane są przez pasażerów w eleganckich, odświętnych kreacjach, którzy potrzebują pilnie przedostać się na zabawę sylwestrową, spektakl w teatrze czy też ważne spotkanie biznesowe. I nie sposób się im dziwić, kiedy alternatywą jest podróż w zatłoczonym, pozbawionym klimatyzacji środku komunikacji miejskiej, gdzie bardzo często nie ma nawet miejsc do siedzenia.

Tanie taksówki w Krakowie to nie mit! Sprawdź cennik polskiej sieci Eko Taxi i skończ z przepłacaniem!

Polska sieć Eko Taxi działająca w Krakowie i kilku innych miastach Polski może się pochwalić jedną z najatrakcyjniejszych cenowo ofert na terenie całego kraju. Nasze filie mają stałe, niskie stawki za kursy, dzięki czemu szybko zdobywają popularność wśród najróżniejszych grup pasażerów. Przyjrzyjmy się bliżej cennikowi korporacji w Krakowie, gdzie funkcjonują dwa różne przedziały cenowe w zależności od tego, czy wybieramy auto z postoju taksówek, czy też posługujemy się w tym celu telefonem bądź specjalną aplikacją mobilną. Nasza firma proponuje bowiem specjalny rabat dla klientów rezerwujących przejazd poprzez dyspozytornię i aplikację – warto pozostawać więc w stałym kontakcie! Pełny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kraków

Niskie ceny i wygodne metody płatności

Nasza firma wyróżnia się nie tylko niezwykle atrakcyjnymi stawkami za przejazdy, ale i bardzo wygodnymi metodami realizacji należności za odbyte kursy. Pasażerowie mogą bowiem uiścić opłatę za usługi taksówkowe tradycyjnie, za pośrednictwem gotówki lub płacąc kartą płatniczą. Kursujące po ulicach Krakowa i pozostałych polskich miast taksówki wyposażone są bowiem w terminal płatniczy obsługujący karty kredytowe, debetowe oraz płatnicze z systemem paypass. Zainstalowanie aparatury umożliwiającej dokonywanie płatności elektronicznych stanowi odpowiedź na stale rosnące oczekiwania pasażerów, którzy nie wyobrażają sobie obecnie poruszania się po mieście bez możliwości płacenia za usługi za pośrednictwem plastikowej karty. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu wystarczy jedynie zbliżyć kartę do czytnika, aby w kilka chwil zrealizować płatność za kurs. Koniec z gorączkowym obliczaniem gotówki czy też przedłużonymi kursami, podczas których konieczne są dodatkowe przystanki przy najbliższym bankomacie celem wybrania pieniędzy mających pokryć opłatę wskazaną na taksometrze. Szybko, wygodnie i nowocześnie!

Nasza oferta dla klienta biznesowego

Wśród naszych metod płatności można wyróżnić nie tylko gotówkę oraz możliwość płacenia kartą, ale też kierowaną przede wszystkim do klienta biznesowego opcję podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe. Na czym to polega? Umowa zawierana jest pomiędzy przewoźnikiem Eko Taxi a przedstawicielem firmy zainteresowanej zorganizowaniem bezgotówkowych kursów dla swoich pracowników. Na poziomie realizacji przejazdu usługa niewiele różni się od klasycznych podróży taksówką – samochód zostaje podstawiony „na już” bądź na wskazaną godzinę i odwozi pasażera bezpośrednio pod wskazany adres. Różnice zachodzą w momencie realizowania należności – kwota wskazana przez taksometr zostaje przeniesiona do terminalu i zatwierdzona specjalnym, załączonym do umowy na przejazdy bezgotówkowe, czterocyfrowym kodem PIN. To jedyna powinność pasażera, który następnie może wysiąść z taksówki. Koszty dotychczas zrealizowanych kursów zliczane są następnie w specjalnej platformie elektronicznej, do której dostęp ma osoba reprezentująca wybrane przedsiębiorstwo. Po upływie okresu rozliczeniowego przewoźnik wystawia firmie fakturę VAT uwzględniającą wszystkie kursy bezgotówkowe wykorzystane przez jej pracowników. Na spłatę kwoty wynikającej z faktury przedsiębiorstwo ma aż 21 dni od momentu otrzymania dokumentu. Nasz platforma elektroniczna pozwala na bieżącą kontrolę wydatków na transport miejski. W dodatku umożliwia generowanie niezwykle przejrzystych i czytelnych raportów, dzięki którym firma ma możliwość rzetelnie zaplanować budżet na kolejne miesiące. Zestawienia pozwalają bowiem na wprowadzenie podziału na poszczególne jednostki kosztowe, np. w postaci działów kadrowych czy prowadzonych w firmie projektów i wydarzeń. Z poziomu platformy elektronicznej reprezentant przedsiębiorstwa może także generować jednorazowe vouchery na przejazd w formacie PDF, a następnie przesłać je mailem bądź wydrukować i osobiście wręczyć wybranym pracownikom. Aby uniknąć sytuacji, w których pracownicy korzystać będą z przejazdów bezgotówkowych w celach niezwiązanych z życiem zawodowym, możliwe jest także nałożenie specjalnych ograniczeń. Mowa o opcji wybrania zakresu godzin, w jakich realizowane będą kursy bądź odznaczenia weekendów z puli dostępnych terminów kursów.

Usługi dodatkowe w polskiej sieci Eko Taxi w Krakowie. Co poza tradycyjnym przewozem osób oferują nowoczesne taksówki?

Polska sieć Eko Taxi z filią w Krakowie to nowoczesny przewoźnik, który swoją ofertą sięga znacznie dalej niż standardowe kursy z jednego punktu na mapie miasta w inny. Ta nowoczesna korporacja wychodzi bowiem naprzeciwko oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, stale rozwijając ofertę usług dodatkowych. Poznaj najważniejsze z udogodnień, jakie można zamówić, dzwoniąc na centralę Eko Taxi!

Zakupy na telefon

W swojej ofercie mamy także całodobową usługę umożliwiającą zrealizowanie zakupów na telefon. To prawdziwe wybawienie dla wszystkich nocnych marków, którzy podczas domówki odkryją, że imprezowe zapasy wkrótce się skończą! Nie trzeba wówczas organizować forsującego marszu do odległej stacji benzynowej ani tym bardziej zarządzać końca prywatki. Wystarczy telefon na centralę Eko Taxi, aby móc zamówić usługę dostarczenia niezbędnych zakupów bezpośrednio pod drzwi domu czy mieszkania. Zostanie wówczas wysłany najbliższy wolny samochód, którego kierowca zrealizuje zakupy. Zakupy na telefon sprawdzają się nie tylko w czasie nocnych zabaw. To świetne rozwiązanie w przypadku, gdy opiekująca się małym dzieckiem (lub dwójką!) mama potrzebuje pilnych zakupów ze sklepu spożywczego. Nie musi wówczas zarządzać czasochłonnej wyprawy po sprawunki, co wymagałoby także przygotowania do drogi dziecka (a więc wózka i wszelkich innych niezbędnych akcesoriów). Wystarczy jeden telefon, aby niezbędne zakupy błyskawicznie pojawiły się pod domem. Z takiej usługi równie ochoczo korzystają także osoby, które pozostały w domu z powodu grypy czy dokuczliwego przeziębienia. Zamiast wychodzić z ciepłego łóżka, wystarczy zatelefonować po taksówkę, której kierowca bez problemu zrealizuje odpowiednie zakupy w najbliższej aptece. Eko Taxi niejednokrotnie wzywane jest także w sytuacji, gdy chodzi o zakup lekarstw dla osoby starszej bądź schorowanej na tyle, że samodzielne opuszczanie domu może stanowić dla niej problem.

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...
 • Atrakcje w KrakowieAtrakcje w Krakowie
  Atrakcje w Krakowie z pewnością zaspokoją głód wrażeń zarówno u dorosłych, jak i u młodzieży czy dzieci. A zwiedzenie wszystkich miejsc, jakie nas interesują i obejrzenie każdego ciekawego dla nas zabytku, może się okazać znacznie przyjemniejsze z Eko Taxi. Atrakcyjne ceny kursów, udogodnienia dla pasażerów i szereg usług dodatkowych sprawiają, że z usług Eko Taxi korzystają klienci z całej Polski i ogrom zagranicznych turystów! Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w kraju i nie przegap żadnego interesującego miejsca! Podpowiadamy, co warto zobaczyć w mieście i okolicach z partnerem, z małymi dziećmi i z młodzieżą. Poznaj najciekawsze miejsca i zaplanuj wspaniały pobyt z Eko Taxi!...
 • Atrakcje dla dzieci w KrakowieAtrakcje dla dzieci w Krakowie
  Atrakcje dla dzieci w Krakowie i okolicach to temat rzeka. Aby ułatwić Wam wybór, Eko Taxi podpowiada, gdzie warto się udać i czego nie można przegapić. Tani cennik korporacji umożliwia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście, co jest bardzo ważne w przypadku odwiedzania najróżniejszych miejsc z najmłodszymi. Jakie jeszcze udogodnienia dla pasażerów Eko Taxi uprzyjemniają rodzinne zwiedzanie Krakowa? Dowiedz się więcej o jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Zastanawiasz się, jakie miejsca najbardziej spodobają się dzieciom? Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na weekend i co zobaczyć w tym mieście zimą lub latem? Poznaj nasze propozycje i zaplanuj fantastyczny, rodzinny czas w stolicy województwa małopolskiego lub wybierz się na krótką wycieczkę za miasto! Stwórz wyjątkowe wspomnienia ze zwiedzania najciekawszych krakowskich miejsc....
 • Taxi z Krakowa na lotniskoTaxi z Krakowa na lotnisko
  Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!...
 • Polska sieć taxi w KrakowiePolska sieć taxi w Krakowie
  Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!...