Szukasz pracy w korporacji taxi w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

Szukasz pracy w korporacji taxi w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

Korporacje taxi w Krakowie cały czas poszukują nowych chętnych do pracy. Popyt na prywatne przewozy rośnie, a profesjonalnych kierowców ubywa – doświadczeni przechodzą na emeryturę, część osób decyduje się zarabiać tylko na pół etatu. Taka sytuacja jest szansą dla młodych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zawodzie taksówkarza. W poniższym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zrzeszyć się w korporacji. Przyjdźcie do nas!

Spis treści:
Zalety pracy w dużej firmie
Gdzie szukać ofert?
Kilka słów o nas

Zalety pracy w korporacji taksówkarskiej w Krakowie. Dlaczego warto być kierowcą zrzeszonym?

Rozpoczynając pracę w zawodzie taksówkarza w Krakowie, macie dwie możliwości. Pierwszą z nich jest przystąpienie do korporacji taxi, drugą – jazda na własną rękę jako kierowca niezrzeszony. Ostatni wariant polecany jest indywidualistom, którzy nie lubią podporządkowywać się żadnym regułom. To wy wyznaczacie sobie grafik, a wszystko co zarobicie, trafia do waszej kieszeni. Niestety pozbawia was to wielu benefitów, z których korzystają taksówkarze w korporacjach. Poniżej lista głównych korzyści.

Większa liczba klientów

Współpraca z rozpoznawalną na terenie całej Polski firmą zapewnia więcej kursów, a przez to stabilny zarobek. Możecie spodziewać się podobnej liczby zleceń w ciągu miesiąca. W Eko Taxi przydzielanie zleceń odbywa się automatycznie. Gwarantuje to sprawiedliwy podział kursów pomiędzy wszystkich taksówkarzy – system wybiera tego, który jest w tym momencie wolny i znajduje się najbliżej klienta. Oczywiście cały czas możecie zabierać pasażerów z postoju i z tzw. „łapki”.

Pakiet szkoleń na wstęp i pomoc w księgowości

W Eko Taxi cenimy doświadczonych kierowców, którzy znają branżę i miasto jak własną kieszeń. Wiemy jednak, że dla dużej części kandydatów będzie to dopiero pierwsza praca w charakterze taksówkarza. Z myślą o nich przygotowaliśmy pakiet wstępnych szkoleń. Dowiecie się na nich, jak radzić sobie w stresujących sytuacjach na drodze lub jak postępować w przypadku problematycznego klienta. Przewidziana jest też część teoretyczna z zakresu prawa taksówkarskiego, szkolenie BHP i porady związane z prowadzeniem własnej firmy. Warto pamiętać, że w każdym z naszych oddziałów znajduje się dział księgowości, który zapewnia wsparcie nie tylko kierowcom zatrudnionym u nas na etat, ale również tym z własną działalnością gospodarczą.

Samochód zastępczy

Na drodze może wydarzyć się niestety wszystko. Praca taksówkarza wiąże się z ryzykiem stłuczki, nawet jeżeli jesteście doskonałymi kierowcami. Z myślą o takich nieprzewidzianych sytuacjach Eko Taxi zakupiła własną flotę aut, którą udostępniamy naszym kierowcom w razie potrzeby. Samochód zastępczy przydaje się też w momencie napraw i przeglądów u mechanika. Z nami nie tracicie kursów!

Zatrudnienie na etat

Większość taksówkarzy zakłada własną firmę i w ten sposób rozlicza się ze skarbówką i ZUS-em. Z Eko Taxi jeżdżą na zasadach partnerskiej współpracy – rozliczenia dokonywane są na podstawie faktur VAT. Wiemy jednak, że prowadzenie działalności gospodarczej może być dla niektórych skomplikowane. Wielu kierowców woli tradycyjne zatrudnienie w oparciu o umowę i wszystkie przywileje związane z byciem pracownikiem. Z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę współpracy na tzw. etat.

Gdzie szukać ofert o pracę w korporacji taxi w Krakowie?

Korporacje taxi w Krakowie poszukują nowych kierowców na różne sposoby. Najczęściej wystawiają oferty w Internecie. Jeżeli rozważacie założenie własnej firmy i współpracę na zasadach partnerskich, powinniście się wybrać do PUP-u i biura Funduszy Europejskich. Kilka razy do roku przyznawane są tam dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej lub dofinansowania do różnych kursów. Może to pomóc w starcie w zawodzie. Jeżeli aktualnie nie zobaczyliście żadnej oferty o pracę, która by was interesowała, wyślijcie swoje CV bezpośrednio do biur korporacji taksówkarskich. Część z nich prowadzi ciągły nabór nowych kierowców. W krakowskim Eko Taxi rekrutujemy przez cały rok.

Taxi oczekujące na pasażerów

Eko Taxi, czyli praca w jednej z najlepszych korporacji taksówkowych w Krakowie

Krakowski oddział Eko Taxi jest częścią korporacji taksówkowej, która działa z sukcesem już od kilkunastu lat. Dzięki stałemu rozwojowi zapewniamy pracę zarówno kierowcom, jak i dyspozytorom. Zatrudniamy też sztab specjalistów, na który składają się logistycy, pracownicy call center oraz zaplecze kadrowo-administracyjne: księgowe, informatycy i szkoleniowcy. Dzięki temu każdy z naszych kierowców codziennie może umówić się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów i uzyskać potrzebne wsparcie. W firmie panuje przyjazna atmosfera, dbamy o to, by wszyscy pracownicy czuli się częścią zespołu.

Pierwszy oddział Eko Taxi utworzyły jedynie dwie osoby. Pracę znamy więc od podszewki i rozumiemy potrzeby naszych kierowców. Ze swojej strony zapewniamy uczciwe warunki współpracy, dużą liczbę zleceń i zespół wspomnianych fachowców, którzy w każdej chwili będą służyli radą i pomocą. Od przyszłych pracowników oczekujemy sumienności, dobrego nastawienia, doskonałej umiejętności kierowania samochodem i zapału do działania. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą – nabędziecie go z czasem. Dokładnie tak samo, jak nabyliśmy go my.

Lokalnie i na skalę ogólnopolską

Posiadanie oddziałów regionalnych daje nam olbrzymią przewagę w porównaniu z innymi ogólnopolskimi firmami. Działając lokalnie, mamy większą wiedzę o potrzebach klientów z danego miasta, możemy szybciej reagować na zmiany, które tam zachodzą. Nasi kierowcy codziennie wymieniają się praktycznymi informacjami, które pomagają im poruszać się po mieście. Wiedzą od razu, gdzie zdarzył się wypadek, którą ulicę ponownie otwarto do użytku i z której strony najlepiej wjechać do nowo wybudowanego osiedla. To przewaga, której nie mają kierowcy niezrzeszeni.

Dysponujemy kilkoma oddziałami w całej Polsce. Reklamujemy jedną wspólną markę, która jest rozpoznawalna w większych miastach. To znacznie powiększa liczbę pasażerów. Podróżni chętniej wybierają taksówki z logo przedstawiającym zieloną koniczynkę, bo znają je już ze swojej miejscowości. Nasza aplikacja mobilna ma kilkadziesiąt tysięcy pobrań i obsługuje całą sieć Eko Taxi. Oznacza to, że klient z Warszawy bez problemu będzie mógł zamówić przejazd, jeśli przyjedzie do Krakowa. A tak z pewnością się stanie, bo przecież wszyscy ufamy temu, z czego na co dzień korzystamy. Dołączcie do nas. Jazda z nami się opłaca!

Może Cię zainteresować również

Średnia ocen: 4,2