Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie

Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie

Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli planujesz dalszą podróż z tego miejsca. Codziennie z dworca korzystają tysiące osób wybierających się w różne rejony kraju, a nawet poza granice Polski. Spośród dostępnych opcji dojazdu do tego obiektu, taksówka będzie się wiązała ze zdecydowanie największym komfortem. Możesz na to liczyć, wybierając pojazdy Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Przemieszczaj się z Eko Taxi
Nasza oferta
Istotne informacje dotyczące obiektu
Trasy krajowe i międzynarodowe
Dlaczego warto tam dotrzeć taksówką?

Zadzwoń po nasze taxi na dworzec autobusowy w Krakowie

Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie najlepiej zamówić od sprawdzonej firmy. Dzięki temu masz pewność, że usługa będzie wysokiej jakości, ale i w dobrej cenie. Możesz na to liczyć w przypadku naszej firmy – Eko Taxi. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty nie tylko na tej trasie, a w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Podróżuj z Eko Taxi

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi, która oferuje przy tym niskie ceny. Podróżowanie z nami wiąże się z dużym komfortem, a przy tym jest opłacalne pod względem finansowym. Szczegółowe stawki możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zamówienia naszego taxi, gdy chcesz dojechać na tutejszy dworzec, ale i na innych trasach w obrębie Krakowa oraz okolic tego miasta. Kursy zamówisz wygodnie przez telefon pod numerem 12 644 22 22 lub poprzez aplikację mobilną. W naszych taksówkach masz możliwość płacenia zarówno gotówką, jak i kartą. Szczególnie mieszkańcom miasta polecamy również nasze usługi dodatkowe. Eko Taxi może pomóc w obsłudze imprez czy monitorowanym przewozie dzieci. Kierowcy realizują także usługi zakupów na telefon, które są dostarczane z dostawą do domu, mieszkania czy po prostu pod podany adres, gdy zamawiasz coś do biura lub siedziby firmy. W razie ewentualnych pytań czy niejasności, zapraszamy do kontaktu, a chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie.

Co warto wiedzieć w kontekście taxi na dworzec autobusowy w Krakowie?

Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie jest często poszukiwane przez turystów czy mieszkańców tego miasta. Wiąże się to ze skalą działania tutejszego dworca, z którego każdego dnia korzysta bardzo dużo osób. Nie może to nikogo dziwić, ponieważ kompleks jest nowoczesny, a przede wszystkim bardzo atrakcyjny pod kątem ilości realizowanych połączeń.

Zegar

O obiekcie

Małopolski Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie jest bardzo nowoczesny, co jest zasługą tego, że powstał niecałe dwadzieścia lat temu, a w trakcie ostatniej dekady jeszcze go usprawniono, przeprowadzając prace remontowe. Kompleks znajduje się przy ulicy Bosackiej 18, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca PKP. Jest on częścią Krakowskiego Centrum Komunikacyjnego. Na terenie dworca znajduje się aż 9 punktów kasowych, poczekalnie (dzienna i nocna), przechowalnia bagażu oraz punkty usługowe. W oczekiwaniu na swoje autobusy, podróżni mogą też korzystać z darmowego Wi-Fi. Dworzec jest bardzo bezpieczny, ponieważ jest pilnowany przez służby ochrony dworca, a w obiekcie zamontowano aż 135 kamer.

Trasy krajowe i międzynarodowe

Popularność tutejszego dworca wynika przede wszystkim z tego, że ma on bardzo szeroką skalę realizowanych kursów. Wystarczy wspomnieć, że znajduje się tam aż 38 stanowisk odjazdowych, a do tego kilka przyjazdowych. Realizowane są kursy krajowe, zarówno na krótszych, jak i dłuższych odcinkach. Ponadto warto zauważyć, że z tutejszego dworca ruszają także autobusy dalekobieżne, które dojeżdżają do różnych europejskich miast – obecnie z Krakowa można pojechać choćby do Pragi, Berlina, Popradu czy Kijowa. Tak atrakcyjna oferta autobusowa sprawia, że nie może dziwić fakt, iż każdego dnia z tego dworca swoje podróże rozpoczyna tysiące osób, zarówno jeżeli chodzi o mieszkańców Krakowa, jak i okolic tego miasta.

Dlaczego warto tam dojechać taksówką?

Z tego punktu w Krakowie można wyruszyć do różnych lokalizacji w kraju i Europie, ale większość osób staje najpierw przed zadaniem zaplanowania sobie przejazdu do samego dworca. Można skorzystać w tym celu z lokalnych autobusów czy szybkiej kolei, ale nie będzie to zbyt wygodne rozwiązanie, gdy podróżujesz z bagażem, a większość osób ruszających w dalszą drogę ma ze sobą choćby walizkę czy torbę podróżną. Oczywiście w miarę możliwości można poprosić o podwiezienie kogoś znajomego. Jeżeli nie ma takiej opcji, zdecydowanie najlepszym wyborem jest właśnie taksówka. Dzięki temu nie musisz chodzić z walizką na przystanki, a przede wszystkim twoja podróż przebiegnie w zdecydowanie lepszych warunkach. Taksówką pojedziesz bezpośrednio spod miejsca zamieszkania pod sam dworzec, umieszczając wszelkie bagaże w schowku, a samemu relaksując się na tylnej kanapie samochodu. Przejazd będzie komfortowy i zdecydowanie szybszy niż komunikacją miejską. Taxi możesz zamówić w dowolnej chwili, aranżując przejazd tak, żeby być na dworcu o idealnej porze, z delikatnym zapasem przed planowaną trasą, ale również unikając sytuacji, w której będzie trzeba zbyt długo czekać na autobus.

Taxi na dworzec autobusowy w Krakowie to najwygodniejszy sposób na dotarcie do tego obiektu, z którego można wyruszyć w dalsze podróże krajowe lub zagraniczne. W tym celu wybierz firmę z atrakcyjną ofertą cenową, dzięki czemu przejazd będzie wygodny, ale i opłacalny. Możesz na to liczyć, wybierając Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...
 • Atrakcje w KrakowieAtrakcje w Krakowie
  Atrakcje w Krakowie z pewnością zaspokoją głód wrażeń zarówno u dorosłych, jak i u młodzieży czy dzieci. A zwiedzenie wszystkich miejsc, jakie nas interesują i obejrzenie każdego ciekawego dla nas zabytku, może się okazać znacznie przyjemniejsze z Eko Taxi. Atrakcyjne ceny kursów, udogodnienia dla pasażerów i szereg usług dodatkowych sprawiają, że z usług Eko Taxi korzystają klienci z całej Polski i ogrom zagranicznych turystów! Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w kraju i nie przegap żadnego interesującego miejsca! Podpowiadamy, co warto zobaczyć w mieście i okolicach z partnerem, z małymi dziećmi i z młodzieżą. Poznaj najciekawsze miejsca i zaplanuj wspaniały pobyt z Eko Taxi!...
 • Atrakcje dla dzieci w KrakowieAtrakcje dla dzieci w Krakowie
  Atrakcje dla dzieci w Krakowie i okolicach to temat rzeka. Aby ułatwić Wam wybór, Eko Taxi podpowiada, gdzie warto się udać i czego nie można przegapić. Tani cennik korporacji umożliwia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście, co jest bardzo ważne w przypadku odwiedzania najróżniejszych miejsc z najmłodszymi. Jakie jeszcze udogodnienia dla pasażerów Eko Taxi uprzyjemniają rodzinne zwiedzanie Krakowa? Dowiedz się więcej o jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Zastanawiasz się, jakie miejsca najbardziej spodobają się dzieciom? Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na weekend i co zobaczyć w tym mieście zimą lub latem? Poznaj nasze propozycje i zaplanuj fantastyczny, rodzinny czas w stolicy województwa małopolskiego lub wybierz się na krótką wycieczkę za miasto! Stwórz wyjątkowe wspomnienia ze zwiedzania najciekawszych krakowskich miejsc....
 • Taxi z Krakowa na lotniskoTaxi z Krakowa na lotnisko
  Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!...
 • Polska sieć taxi w KrakowiePolska sieć taxi w Krakowie
  Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!...