Taxi na dworzec PKP w Krakowie

Taxi na dworzec PKP w Krakowie

Taxi na dworzec PKP w Krakowie to jeden z najpopularniejszych kursów, ponieważ pociągami z tego miejsca podróżuje każdego dnia mnóstwo osób. Dotyczy to mieszkańców tej okolicy, jak i ludzi z innych regionów kraju, którzy wracają do siebie, m.in. po zwiedzaniu tego miasta. Jeśli szukasz sprawdzonych taksówek, którymi pojedziesz w dobrej cenie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Nasza oferta
Usługi dodatkowe
W jakich sytuacjach przyda się taksówka?
Oferta dla mieszkańców
Dla turystów
Transport z portu lotniczego
Transport z tutejszej areny sportowo-widowiskowej

Zamów nasze taxi na dworzec PKP w Krakowie

Taxi na dworzec PKP w Krakowie jest często poszukiwane. Warto jednak uważać na łapanie taksówek w tym kierunku z ulicy czy postojów, bo można natrafić na firmy z różnymi stawkami, a także niezrzeszonych kierowców, którzy mogą windować ceny, szczególnie na tym odcinku. Zamiast tego skorzystaj z zawsze sprawdzonej oferty Eko Taxi, którą polecamy również w codziennym przemieszczaniu się po mieście.

Pojedź z Eko Taxi

Do podróżowania taksówkami najlepiej wybrać firmę, która łączy wysoką jakość usługi z korzystnymi cenami. Niestety nie jest łatwo o taką kombinację, ale możesz na nią liczyć, wybierając Eko Taxi. Działamy w różnych miastach w całym kraju – również w Krakowie. Oferujemy atrakcyjne stawki za przewozy po mieście i okolicach, w tym oczywiście na odcinku do tutejszego dworca PKP. Podróżowanie z nami jest naprawdę opłacalne, więc polecamy korzystanie z naszych taksówek nie tylko na tej trasie, ale i zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Oprócz standardowych przejazdów w Eko Taxi możesz liczyć na ciekawe usługi dodatkowe, które przydają się szczególnie mieszkańcom. Nasi kierowcy mogą pomóc w zakresie takich usług, jak: zakupy na telefon przez całą dobę, monitorowany przewóz dzieci, obsługa imprez czy zlecenia indywidualne. Proponujemy także możliwość zareklamowania się na samochodach. Zachęcamy do zamawiania naszych taksówek telefonicznie, a jeśli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się wygodnie poprzez specjalny formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Pociąg

Kiedy taxi na dworzec PKP w Krakowie może okazać się potrzebne?

Taxi na dworzec PKP w Krakowie jest zamawiane przez doprawdy różnorodnych klientów. Dotyczy to lokalnych mieszkańców, jak i osoby z innych miast, które były tutaj w celach turystycznych czy biznesowych. Tutejsza przydworcowa stacja Kraków Główny znajduje się w końcu w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o wymianę pasażerską w całym kraju. W jakich okolicznościach może się przydać transport na takiej trasie?

Dla mieszkańców miasta i okolic

Pociągi są popularnym środkiem transportu do innych miast, gdy ktoś nie może lub nie chce ruszać w podróż własnym samochodem. Z tutejszego dworca możesz dojechać w różne rejony kraju, od Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Warszawy czy Lublina, po Szczecin i wiele innych punktów w całym państwie. Funkcjonują tutaj nawet połączenia zagraniczne do Frankfurtu i Pragi. Nic dziwnego, że każdego dnia z Krakowa Głównego wyrusza w podróż tysiące mieszkańców tego miasta oraz sąsiednich miejscowości. Dodatkowo z tutejszego dworca korzysta sporo mieszkańców podmiejskich miejscowości, którzy pracują w Krakowie i dojeżdżają tu na co dzień lokalną koleją. Zanim ruszy się jednak którymś z pociągów, trzeba dotrzeć na sam dworzec, a wygodnie zrobisz to właśnie taksówką.

Dla turystów

Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce w celach turystycznych. Podróżni z innych polskich miast chętnie wybierają do transportu właśnie pociągi, ze względu na liczne i wygodne połączenia w tym zakresie. Po zakończonej wizycie znaczna część turystów rusza zatem z powrotem do siebie pociągiem, właśnie ze stacji Kraków Główny. Mając ze sobą torby czy walizki, niekoniecznie chcesz podjeżdżać tam z hotelu czy wynajętego apartamentu autobusem, więc zamiast tego zamów taksówkę i ciesz się komfortem.

Z lotniska

Tutejsze lotnisko jest dość dobrze skomunikowane z Krakowem Głównym lokalnym połączeniem kolejowym lub autobusem, ale jeśli szukasz większej wygody, zamów taksówkę. Dzięki temu nie musisz wchodzić do zatłoczonego środka transportu z dużymi i ciężkimi walizkami, a zamiast tego umieścisz je bezpiecznie w bagażniku, samemu siadając komfortowo w pojeździe, którym pojedziesz tylko z taksówkarzem, bez konieczności słuchania historii zgromadzonych obok Ciebie w zatłoczonym autobusie ludzi.

Z Tauron Areny

Tutejsza Tauron Arena to jedna z najnowocześniejszych hal sportowo-widowiskowych w Polsce, w związku z czym co weekend, a czasem nawet w tygodniu, odbywają się tu liczne rozgrywki sportowe, ale też koncerty i innego rodzaju imprezy. Przyciągają one ludzi z różnych rejonów kraju, a znaczna część z nich bezpośrednio po danym wydarzeniu, udaje się na pociąg, którym wraca do domu. Chcąc mieć pewność, że zdążysz na swoje połączenie, a do tego unikając jeżdżenia komunikacją z tłumem ludzi, możesz zamówić taksówkę właśnie spod tej hali do dworca w centrum Krakowa.

Taxi na dworzec PKP w Krakowie to szybkie i wygodne rozwiązanie, żeby dotrzeć do tego miejsca, jeśli planujesz pojechać stąd pociągiem. Jest to optymalna opcja dla mieszkańców i turystów. Jeśli szukasz sprawdzonych taksówek, postaw na te od Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi na dworzec PKP w KrakowieTaxi na dworzec PKP w Krakowie
  Taxi na dworzec PKP w Krakowie to jeden z najpopularniejszych kursów, ponieważ pociągami z tego miejsca podróżuje każdego dnia mnóstwo osób. Dotyczy to mieszkańców tej okolicy, jak i ludzi z innych regionów kraju, którzy wracają do siebie, m.in. po zwiedzaniu tego miasta. Jeśli szukasz sprawdzonych taksówek, którymi pojedziesz w dobrej cenie, skorzystaj z oferty Eko Taxi....
 • Imprezy w KrakowieImprezy w Krakowie
  Imprezy w Krakowie mogą mieć różnorodny charakter. Jak przystało na duże miasto, każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Dotyczy to entuzjastów hucznej zabawy do samego rana, ale i ludzi szukających rozrywki kulturalnej lub wydarzeń, które mogłyby zainteresować ich dzieci. Jednocześnie takie atrakcje będą dostępne w różnych miejscach w całym mieście, więc często trzeba pomyśleć wcześniej, jak do nich dojechać. Dobrym pomysłem będzie wybranie taksówki od Eko Taxi. ...
 • Taxi Kraków-BaliceTaxi Kraków-Balice
  Taxi Kraków-Balice to zwykle kurs poszukiwany przez mieszkańców lub turystów, którzy chcą się dostać na pobliskie lotnisko. Rzecz jasna równie popularne jest zamawianie taksówek w odwrotnym kierunku, dla osób, które przylatują z innych rejonów kraju lub wracają samolotem z zagranicznych wczasów. Pod wieloma względami będzie to najlepszy wybór w kontekście środków transportu na tej trasie. Jeśli chcesz wybrać sprawdzoną taksówkę, postaw na taką od Eko Taxi....
 • Taxi całodobowe w KrakowieTaxi całodobowe w Krakowie
  Taxi całodobowe w Krakowie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz transportu po mieście i jego okolicach. Z takich taksówek możesz skorzystać w ciągu dnia, jeśli liczysz na duży komfort podróży, ale jeszcze więcej korzyści dostrzeżesz w kontekście przemieszczania się tak w godzinach nocnych. Jeśli szukasz firmy taxi, która oferuje usługi całą dobę i siedem dni w tygodniu, sprawdź koniecznie co ma do zaoferowania Eko Taxi. ...
 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...