<strong>Taxi z Krakowa na lotnisko</strong>

Taxi z Krakowa na lotnisko

Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!

Spis treści:
Cennik Eko Taxi
Udogodnienia w naszych taksówkach
Przejazd z dziećmi
Przewóz zwierząt
Gdzie taksówka może się zatrzymać?
Zwiedzanie miasta z Eko Taxi

Zamów tanie taxi na lotnisko w Krakowie o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce!

Jeżeli szukasz taniego transportu na lotnisko w Krakowie lub z lotniska do centrum miasta, koniecznie sprawdź cennik Eko Taxi. Ta działająca od wielu lat na polskim rynku korporacja oferuje klientom bardzo atrakcyjne stawki za kursy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na poranny lot, czy odbierasz z portu lotniczego bliską osobę późno w nocy, możesz liczyć na Eko Taxi Kraków. Z usług przewozowych tej firmy można korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu! Co więcej, niezależnie od pory, o której realizowany jest kurs, w Eko Taxi obowiązuje stała opłata początkowa za przejazdy. Nie zmienia się ona niezależnie od tego, czy zamówienie zostało zlecone przez aplikację mobilną czy przez centralę. Jest ona również taka sama przy kursach taksówką z postoju. Oprócz opłaty początkowej na koszt kursu składa się cena za każdy kilometr przejechany w wygodnym taxi. Jej wysokość zależy od tego, czy kurs będzie realizowany z postoju taxi czy też taksówka została zamówiona przez aplikację Eko Taxi lub centralę. Znaczenie ma także strefa taksówkowa, w jakiej odbywa się przejazd.

Jakie udogodnienia w Eko Taxi Kraków pasażerowie otrzymują w cenie kursu na lotnisko w Krakowie?

Klienci Eko Taxi w cenie kursu na lotnisko w Krakowie otrzymują wiele różnych udogodnień. Latem intensywność takich kursów jest duża i nie ma się co dziwić, wszak to sezon wakacyjny. Warto wtedy skorzystać z usług Eko Taxi, ponieważ firma posiada nowoczesny system zarządzania zleceniami. Korporacja zapewnia nam możliwie jak najkrótszy czas oczekiwania na samochód. Dyspozytor chętnie poinformuje klienta przy składaniu zamówienia przez telefon, za ile minut spodziewać się taksówki. Warto wiedzieć, że dzwonienie na centralę Eko Taxi to tylko jeden ze sposobów zamawiania taniego kursu!

Aplikacja Mobilna

Przejazd można zlecić również za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej. Program można za darmo pobrać i zainstalować na smartfonie czy tablecie. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Dzięki temu, że udostępnimy naszą lokalizację, program sam może zaznaczyć na mapie nasze położenie i wyznaczyć w ten sposób punkt startowy kursu. Jeżeli chcemy ruszyć taksówką z innego punktu, możemy oczywiście wybrać inne miejsce na planie Krakowa i okolic lub wpisać adres ręcznie. Analogicznie jest w przypadku celu zamówionego kursu. Samodzielnie wpisujemy nazwę ulicy lub zaznaczamy na mapie konkretny punkt. Możemy też zaznaczyć szczególne wytyczne dotyczące kursu, na przykład, że chcemy przewieźć zwierzę lub potrzebny będzie kierowca, który zna język angielski. Po podaniu niezbędnych informacji na ekranie urządzenia mobilnego zobaczymy wszelkie niezbędne dane, czyli godzinę przyjazdu taxi, szacowaną cenę kursu, rodzaj i aktualne położenie samochodu, który obsługuje nasz kurs.

Inne udogodnienia

Jakie jeszcze udogodnienia otrzymują klienci Eko Taxi w cenie kursu? Korporacja oferuje klientom dogodne formy rozliczeń. Należność za kurs można zapłacić gotówką lub dowolną kartą płatniczą czy kredytową. Wszystkie samochody działające pod marką Eko Taxi są wyposażone w sprawne terminale płatnicze. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy właśnie wybieramy się w zagraniczną podróż samolotem i nie chcemy wozić ze sobą polskiej gotówki. Warto też wiedzieć, że Eko Taxi oferuje klientom indywidualnym i biznesowym przejazdy bezgotówkowe. Jeżeli pracownicy danej firmy często odbywają delegacje zagraniczne, warto zapewnić im wygodny transport do portu lotniczego. To właśnie zyskujemy dzięki kursom bezgotówkowym, których warunki są wspólnie ustalane przy podpisywaniu umowy między Eko Taxi a klientem. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie nie tylko dla pracodawców, którzy chcą zapewnić podwładnym bezpieczny transport. Z przejazdów bezgotówkowych mogą korzystać także klienci indywidualni, którzy preferują poruszanie się po mieście i okolicach taksówką i planują częste korzystanie z usług przewozowych Eko Taxi.

Wybierasz się na lotnisko w Krakowie z dziećmi? Zamów przejazd taxi w korporacji cieszącej się dobrymi opiniami klientów!

W przypadku kursów na lotnisko w Krakowie z małymi dziećmi warto korzystać z usług korporacji taxi, która cieszy się dobrymi opiniami klientów. We wszystkich taksówkach mogą podróżować dzieci. Warto wiedzieć, że według przepisów mogą one jechać w taksówce tylko przypięte pasami, więc nie ma konieczności zabierania ze sobą specjalnego fotelika.

Samolot

Szukasz taniego taxi, które zawiezie Ciebie i Twojego zwierzaka z Krakowa na lotnisko? Wybierz Eko Taxi i podróżuj ze swoim pupilem, kiedy tylko chcesz!

Tanie taxi, które zawiezie pasażerów i ich zwierzęta z Krakowa na lotnisko to bardzo przydatna opcja dla osób, które nie wyobrażają sobie podróży bez swoich pupili. Zwierzęta mogą latać samolotami, ale nie wszystkie korporacje taksówkowe zgadzają się na to, aby je na teren portu lotniczego przewieźć. Przejazd autobusem może nie być najlepszym rozwiązaniem, jeżeli nie dość, że mamy ze sobą bagaże, to jeszcze musimy zadbać o bezpieczeństwo swojego zwierzaka. Gdy musimy dostać się gdzieś z pupilem, warto skorzystać z tanich usług Eko Taxi Kraków. Przy zamawianiu kursu należy wspomnieć, że chcemy przewieźć zwierzę, a zostanie do nas wysłany samochód, w którym jest to możliwe.

Dla wszystkich właścicieli psów, kotów i innych zwierząt Eko Taxi Kraków ma dobrą wiadomość! Mianowicie, gdy pupil przewożony jest w specjalnym kontenerku, za kurs zapłacimy tylko tyle, ile wskaże taksometr! Zwierzak może też podróżować na kolanach właściciela lub podłodze auta. Jest to dopuszczalne, jeżeli pasażer zadba o to, aby czworonóg nie pobrudził samochodu, na przykład szykując odpowiedni kocyk lub matę, na której ułoży się zwierzę. Przejazd do portu lotniczego ze zwierzakiem naszą taksówką jest komfortowy zarówno dla właściciela, jak i dla pupila. Z pewnością jest to o wiele wygodniejsze i mniej stresujące rozwiązanie niż podróż autobusem w tłumie innych pasażerów.

Gdzie na terenie lotniska w Balicach może zatrzymać się taxi z Krakowa? Przedstawiamy przydatne i ciekawe informacje o Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice

Przylatujesz samolotem na lotnisko w Balicach i chcesz skorzystać z taxi, aby dojechać do Krakowa? Zamów tani kurs w Eko Taxi! Co prawda, na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice znajduje się postój taxi, jednak mogą się na nim zatrzymywać tylko samochody oficjalnego przewoźnika lotniska. Kursy tymi taksówkami są dość drogie. O wiele mniej zapłacimy, decydując się na zamówienie przejazdu w Eko Taxi Kraków. Taksówki naszej korporacji mogą pojechać po pasażerów na parking krótkoterminowy, który znajduje się tuż za postojem taksówek na lotnisku. W tak zwanej strefie Kiss & Fly samochód może się zatrzymać, aby wysadzić lub zabrać pasażera. Składając zamówienia w Eko Taxi, otrzymamy szacunkową godzinę przyjazdu samochodu, warto więc o odpowiedniej porze wyjść z terminala. Dla pewności możemy też poprosić o telefon, gdy kierowca taxi będzie w pobliżu.

Ciekawostki

Port lotniczy w miejscowości Balice jest oddalony o około 17 km od Dworca Głównego w Krakowie. Co ciekawe, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II jest na drugim miejscu, zaraz po warszawskim Lotnisku Chopina, jeżeli chodzi o liczbę odprawianych pasażerów oraz liczbę operacji lotniczych. Wynika to między innymi z faktu, że port lotniczy w Balicach położone jest w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych w tej części Europy. Z krakowskiego portu lotniczego można też bezpośrednio dolecieć do kilkudziesięciu miast na całym świecie. Niewiele osób wie, że w 2014 roku obchodzono 50-lecie tego portu. W 1964 roku małe lotnisko obsługiwało tylko wojskowe samoloty. Z kolei dziś Kraków Airport jest już największym regionalnym portem lotniczym w Polsce.

Twój samolot ląduje na lotnisku w Balicach? Zamów tani kurs do Krakowa w Eko Taxi i zobacz, co warto zwiedzić w stolicy województwa małopolskiego!

Jeśli przylatujesz wkrótce na lotnisko w Balicach i w planach masz zwiedzanie Krakowa, szybkie dostanie się do miasta zapewni Ci Eko Taxi. Kierowcy, którzy pracują w korporacji doskonale znają topografię tego miasta i jego okolic, więc z łatwością wyznaczą najkorzystniejszą trasę, aby dowieźć pasażera do celu. Taksówkarz może wysadzić klienta przy hotelu i zaczekać na niego, aż odłoży bagaże. W ten sposób niemal od razu po przyjeździe możesz rozpocząć zwiedzanie od dowolnego punktu! Gdzie warto się wybrać z Eko Taxi, aby odkryć ciekawe zakątki stolicy Małopolski? Sprawdź nasze propozycje?

Krakowski Kazimierz

Wizyta w Krakowie nie może się obyć bez zwiedzania Kazimierza, czyli wyjątkowego miejsce, w którym kultura żydowska przenika się z chrześcijańską. Warto urządzić sobie spacer po tej dzielnicy z przystankami na odwiedzanie lokalnych galerii, sklepików i antykwariatów. Aby poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca, poleca się także wypicie kawy w jednej z lokalnych kawiarni lub zjedzenie posiłku, w którejś ze znajdujących się na Kazimierzu restauracji. Zdecydowanie warto też zwiedzić ulokowane w tej dzielnicy świątynie, na przykład Kościół Na Skałce, czyli bazylikę św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

Rynek Główny, czyli serce miasta

Wiele atrakcji znajdziemy także na krakowskim Rynku Głównym. Można tu podziwiać majestatyczną wieżę ratuszową z XIV wieku, której wysokość to około 70 m! Warto też przejść się pod pięknymi Sukiennicami. A jeżeli nabierzemy ochotę na obejrzenie filmu, doskonała rozrywka czeka na nas w Kinie Pod Baranami. Działa ono prawie tak długo, jak krakowskie lotnisko, bo od 1969 roku. W kinie obejrzymy najlepsze filmy z Europy i całego świata, a seans odbędzie się w wyjątkowej, kameralnej atmosferze.

Muzeum Sztuk Współczesnej

Uwielbiany zarówno przez turystów, jak i miejscowych MOCAK, czyli Museum of Contemporary Art in Kraków to miejsce, w którym obejrzymy niezwykłe eksponaty. Działalność muzeum skupia się wokół sztuki współczesnej, prezentując głównie dzieła pochodzące z ostatnich 20 lat. Oprócz podziwiania wystawy warto zwrócić uwagę na sam budynek muzeum. Dla wielu jest to bardzo ciekawy obiekt architektoniczny. Pozostaje życzyć doskonałej zabawy!

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...
 • Atrakcje w KrakowieAtrakcje w Krakowie
  Atrakcje w Krakowie z pewnością zaspokoją głód wrażeń zarówno u dorosłych, jak i u młodzieży czy dzieci. A zwiedzenie wszystkich miejsc, jakie nas interesują i obejrzenie każdego ciekawego dla nas zabytku, może się okazać znacznie przyjemniejsze z Eko Taxi. Atrakcyjne ceny kursów, udogodnienia dla pasażerów i szereg usług dodatkowych sprawiają, że z usług Eko Taxi korzystają klienci z całej Polski i ogrom zagranicznych turystów! Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w kraju i nie przegap żadnego interesującego miejsca! Podpowiadamy, co warto zobaczyć w mieście i okolicach z partnerem, z małymi dziećmi i z młodzieżą. Poznaj najciekawsze miejsca i zaplanuj wspaniały pobyt z Eko Taxi!...
 • Atrakcje dla dzieci w KrakowieAtrakcje dla dzieci w Krakowie
  Atrakcje dla dzieci w Krakowie i okolicach to temat rzeka. Aby ułatwić Wam wybór, Eko Taxi podpowiada, gdzie warto się udać i czego nie można przegapić. Tani cennik korporacji umożliwia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście, co jest bardzo ważne w przypadku odwiedzania najróżniejszych miejsc z najmłodszymi. Jakie jeszcze udogodnienia dla pasażerów Eko Taxi uprzyjemniają rodzinne zwiedzanie Krakowa? Dowiedz się więcej o jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Zastanawiasz się, jakie miejsca najbardziej spodobają się dzieciom? Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na weekend i co zobaczyć w tym mieście zimą lub latem? Poznaj nasze propozycje i zaplanuj fantastyczny, rodzinny czas w stolicy województwa małopolskiego lub wybierz się na krótką wycieczkę za miasto! Stwórz wyjątkowe wspomnienia ze zwiedzania najciekawszych krakowskich miejsc....
 • Taxi z Krakowa na lotniskoTaxi z Krakowa na lotnisko
  Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!...
 • Polska sieć taxi w KrakowiePolska sieć taxi w Krakowie
  Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!...