Taksówka Eko Taxi bus

Zakupy na telefon w Krakowie

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Oferta


Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 2,49 zł
II taryfa – 2,89 zł
III taryfa – 4,00 zł
IV taryfa – 4,55 zł
Zabrudzenie auta – 300 zł
Godzina postoju – 43 zł

*powyższe stawki dotyczą zamówień przez telefon lub aplikację

Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– karty stałego klienta
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– reklama na samochodach

Zakupy na telefon w Krakowie to wygodna i praktyczna usługa, z której skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy tego miasta. Rozwiązanie to umożliwia zlecenie zrobienia drobnych sprawunków firmie taksówkowej, która za stosowną opłatą dostarczy je klientowi do wybranej przez niego lokalizacji. Wszystkie zamówienia składane są drogą telefoniczną, co dodatkowo ułatwia i przyspiesza cały proces. Zakupy przez telefon

Spis treści
Szybkie zakupy z dowozem
Zakupy realizowane w ramach usługi
Zalety zakupów na telefon
Oszczędność czasu
Atrakcyjne ceny
Oferta Eko Taxi

Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Poznaj zalety zakupów na telefon w Krakowie

Zakupy na telefon w Krakowie to jedna z najciekawszych usług dodatkowych polskiej sieci Eko Taxi. Opcja ta polecana jest wszystkim osobom, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą osobiście udać się do sklepu. Zlecenie zrobienia zakupów odbywa się przez telefon, podobnie jak zwykłe zamówienie taksówki. Usługa obejmuje nie tylko zakup wybranych artykułów, ale również ich bezpośredni dowóz pod wskazany adres. Dodatkową zaletą jest fakt, że takie zakupy zamawiać można przez całą dobę.

Szybkie zakupy z dowozem

Zlecenie przez telefon zakupów z dowozem jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Z usługi tej często korzystają osoby organizujące domowe spotkania z przyjaciółmi, które mogą trwać do późnych godzin nocnych. Możliwość łatwego zamówienia niezbędnych rzeczy sprawia, że żaden uczestnik imprezy nie musi jej opuszczać. W ten sposób zaoszczędzić można czas potrzebny na wyprawę do sklepu całodobowego lub na stację benzynową. Dowóz zakupów przez taksówkę ułatwia życie również osobom zapracowanym, które nierzadko muszą sprostać kilkunastogodzinnym zmianom w pracy. Brak czasu i energii w ciągu dnia sprawia, że niewiele z nich ma możliwość zaopatrzenia domu w podstawowe artykuły. Usługa ta polecana jest też osobom, które opiekują się małymi dziećmi. Wyjście z kilkulatkami do supermarketu bywa dużym wyzwaniem, dlatego warto skorzystać z pomocy sieci taksówkarskiej. Z zakupów zamawianych telefonicznie skorzystać mogą też osoby niepełnosprawne.

Zakupy realizowane w ramach usługi

W ramach usługi sieci Eko Taxi w Krakowie dowóz dotyczy określonego rodzaju sprawunków. Najpopularniejsza opcja to zakupy tradycyjne, takie jak produkty spożywcze i napoje, papierosy czy alkohol dostępne w krakowskich sklepach. Koszt takiego kursu uzależniony jest zarówno od wydatków poniesionych przez taksówkarza na zakup zamówionych towarów, jak i łącznej odległości pokonanej do sklepu oraz wskazanej lokalizacji docelowej. Możesz też zamówić przez telefon zakupy w aptece. Cena kursu obejmującego nabycie środków farmakologicznych obliczana jest w taki sam sposób, co w przypadku tradycyjnych zakupów. Taksówkarz może też dostarczyć Ci tzw. zakupy na wynos, czyli jedzenie z wybranego przez Ciebie lokalu gastronomicznego. Do kosztów kursu wskazanych przez taksometr należy w takim przypadku doliczyć cenę zamówionej żywności. Za symboliczną dopłatą, taksówkarz może też wnieść wszystkie zlecone telefonicznie zakupy bezpośrednio do Twojego domu.

Zakupy na telefon w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zapracowanych, a także ceniących swobodę i wygodę. Dowóz nabytych artykułów zawsze odbywa się bezpośrednio pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz nawet na chwilę opuszczać domu. W sieci Eko Taxi usługa dostępna jest przez 24 godziny na dobę, co pozwala na jej zlecenie o dowolnej porze – nawet w środku nocy. Nasi taksówkarze mogą zrobić zakupy zarówno w całodobowych marketach czy sklepach monopolowych, jak i w aptekach czy na stacjach benzynowych. Rozwiązanie to znacząco ułatwia realizację zarówno codziennych, jak i okazjonalnych sprawunków. Dodatkową zaletą jest prostota, z jaką klient może zlecić usługę dowozu. Wystarczy jedynie skontaktować się z działem dyspozytorów, a następnie przekazać listę produktów do kupienia. Opłaty obejmują zarówno kurs, jak i koszt nabytych artykułów. Warto pamiętać, że usługa realizowana jest jedynie w rozliczeniu gotówkowym.

Zamawianie zakupów przez telefon
Tanie taxi w Krakowie
Tanie taxi w Krakowie

Co jeszcze zyskujesz, korzystając z zakupów na telefon w Krakowie z siecią Eko Taxi?

Zakupy na telefon w Krakowie zyskują coraz większą popularność. Wynika to z nieustannego wzrostu zapotrzebowania. Eko Taxi zapewnia swoim pasażerom przystępny środek transportu, pozwalający na uniezależnienie się od rozkładu jazdy tramwajów czy autobusów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konieczności przedostania się w obszar Krakowa, który jest słabo skomunikowany z głównymi dzielnicami miasta. Usługa dowozu zakupów dostępna jest także w tych trudno dostępnych lokalizacjach.

Oszczędność czasu

Zamówienie zakupów przez telefon przebiega sprawnie i szybko, podobnie jak dostarczenie ich przez taksówkarza. Doświadczeni kierowcy doskonale znają układ ulic Krakowa, dzięki czemu mogą efektywnie poruszać się po wszystkich jego dzielnicach. Przeszkodą nie są dla nich nawet miejsca rzadko uczęszczane, których mieszkańcy mogą mieć problem ze znalezieniem pobliskiego sklepu i szybkim zrobieniem zakupów. Nasi taksówkarze doskonale znają topografię Krakowa i okolic, a także posiadają niemałą wprawę w jeździe po mieście. Klientom daje to gwarancję, że ich zakupy zawsze dotrą do celu szybko i bezpiecznie. Kierowcy Eko Taxi znają wiele różnych skrótów i korzystają z tras, które w godzinach szczytu pozwolą im uniknąć stania w korku. Transport zakupów zamówić można o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od lokalizacji docelowej oraz odległości do przejechania.

Atrakcyjne ceny

Prosty sposób zamawiania zakupów z dowozem oraz niskie ceny kursów sprawiają, że klienci Eko Taxi bardzo chętnie korzystają z tej usługi na terenie Krakowa. Po wykonaniu telefonu na centralę i połączeniu z dyspozytornią, wystarczy podać listę potrzebnych artykułów oraz adres docelowy. Przy okazji poznać można szacowany koszt kursu, który dyspozytor podaje na podstawie szybkich wyliczeń. Podczas rozmowy warto też określić wszystkie szczegóły i dodatkowe wymagania, co pozwoli na jeszcze sprawniejsze i efektywniejsze zrealizowanie usługi dostawy. Przez telefon zamawiać można oczywiście nie tylko zakupy, ale też standardowe przejazdy pasażerskie.

Co jeszcze oferujemy?

Korzystając z naszych usług, masz do dyspozycji także wygodną aplikację mobilną Eko Taxi, którą wystarczy zainstalować na telefonie lub tablecie. Jej pobranie jest bezpłatne, a użytkowanie bardzo proste. Wystarczy jedynie wyrazić zgodę na dostęp do aktualnej lokalizacji, aby aplikacja sama ustawiła adres docelowy. Miejsce dojazdu wybrać można także ręcznie, określając dowolny punkt na wyświetlanej mapie. Aplikacja oferuje też pole na uzupełnienie dodatkowych danych, które przydają się zwłaszcza w przypadku realizacji standardowych kursów pasażerskich. Po zatwierdzeniu wszystkich danych na ekranie wyświetlają się wszystkie niezbędne informacje – orientacyjny czas przyjazdu taxi, szacowana cena kursu, rodzaj pojazdu obsługującego transport oraz aktualna lokalizacja nadjeżdżającej taksówki. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakupów przez telefon w Krakowie z firmą Eko Taxi.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ KRAKÓW
ul. Ujastek 7 bud. A
31-752 Kraków
biurokrakow@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 12 644… 12 644 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 662… 662 158 642

Oferta Bezgotówkowa
natalia.stasko@ekotaxi.pl 

Ikona telefonu 692… 692 428 019

Reklamacje:
biurokrakow@ekotaxi.pl

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.