<strong>Przewóz osób w Krakowie</strong>

Przewóz osób w Krakowie

Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!

Spis treści:
Cennik Eko Taxi
Jak zamówić kurs?
Aplikacja mobilna Eko Taxi

Tani przewóz osób w Krakowie? Jak najbardziej! Sprawdź cennik Eko Taxi i skończ z przepłacaniem za kursy!

Tani przewóz osób w Krakowie jest właściwie na wyciągnięcie ręki – wystarczy zerknąć na cennik korporacji Eko Taxi, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Usługi firmy należą do najtańszych na terenie naszego kraju. Taksówki z charakterystycznym zielonym logo korporacji znaleźć można bowiem w całej Polsce. Poza Krakowem auta regularnie kursują na ulicach Wrocławia, Warszawy, Poznania, Katowic oraz Lublina. Każde z miast oferuje pasażerom niezwykle zachęcające ceny za przejazdy.

Od czego zależą stawki?

Jakie elementy wchodzą w skład ostatecznych stawek za kursy w Eko Taxi? Zazwyczaj w końcową cenę za usługę wliczone są dwie, a w szczególnych sytuacjach – trzy składowe. Pierwszym jest opłata za tzw. trzaśnięcie drzwiami, czyli początkowa kwota wskazana przez taksometr jeszcze przed rozpoczęciem kursu. W jej wartość wliczona jest także stawka za pierwszy pokonany kilometr trasy. W Eko Taxi Kraków kwota ta jest równie niska niezależnie od tego, w jaki sposób pasażer znalazł się we wnętrzu taksówki. Bez względu na to, czy kurs zlecony został telefonicznie (bądź za pośrednictwem aplikacji mobilnej), czy też pasażer wsiadł do taksówki bezpośrednio z postoju taxi, opłata początkowa nie zmienia się. Do opłaty za trzaśnięcie drzwiami doliczana jest następnie stawka za każdy kolejny pokonany kilometr. W przypadku Eko Taxi Kraków stawki te różnią się ze względu na strefę miejską, w jakiej się poruszamy, a także sposób, w jaki klient zdecyduje się na wezwanie samochodu przewozowego. Trzecim elementem składowym ostatecznej kwoty za przejazdy w Eko Taxi Kraków mogą być dodatkowe opłaty za postój taksówki bądź świadczenie innych, niestandardowych usług, które szerzej scharakteryzowane zostaną w dalszych akapitach tekstu.

W jaki sposób można zamówić przewóz osób w Krakowie? Wezwij taksówkę przez telefon bądź aplikację mobilną Eko Taxi!

Przewóz osób w Krakowie to usługa, którą szczególnie warto zlecić Eko Taxi. To firma polecana wszystkim pasażerom, którzy oczekują najwyższej jakości usług oraz atrakcyjnie niskich stawek za przejazdy. Pracownicy korporacji robią wszystko co w ich mocy, aby pasażerowie czuli się komfortowo na każdym etapie kontaktu z firmą – od pierwszego połączenia telefonicznego z centralą aż do serdecznego „do widzenia” usłyszanego od kierowcy przy opuszczaniu samochodu. To właśnie dla zadowolenia klienta Eko Taxi maksymalnie uprościło proces zamawiania swoich samochodów, wpływając na sprawność systemu zarządzania poszczególnymi zleceniami. Połączenia telefoniczne są odbierane najszybciej, jak to tylko możliwe, dzięki czemu klienci nie muszą długo czekać na samochód gotowy bezpiecznie dostarczyć ich pod wskazany adres. Aby dodatkowo ułatwić mechanizm wzywania samochodu, Eko Taxi wyszło z propozycją autorskiej aplikacji mobilnej. Wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby zamówić auto bez konieczności przeprowadzania rozmowy telefonicznej! Zasady działania aplikacji omówione zostaną w dalszych częściach artykułu.

Korek na ulicy

Połączenie telefoniczne

Samochód Eko Taxi wezwać można przede wszystkim tradycyjną drogą połączenia telefonicznego z dyspozytornią. W momencie uzyskania kontaktu z centralą należy podać adres, pod którym będziemy oczekiwać na przyjazd samochodu. Podczas rozmowy z dyspozytorem warto także wspomnieć o dodatkowych potrzebach pasażera. To właśnie w tym momencie klient powinien zastrzec, że taksówką podróżować będzie więcej niż cztery osoby, planowany jest transport zwierzęcia bądź potrzebne jest miejsce na wielkogabarytowe bagaże. Telefonując, pasażer może także wybrać porę przyjazdu samochodu – „na już” bądź na konkretną godzinę. Każdy potencjalny pasażer może także spytać dyspozytora o szacowany koszt planowanego przejazdu. Taka wiedza pozwala z wyprzedzeniem przyszykować odpowiednią ilość gotówki. Należy pamiętać jednak, że w autach Eko Taxi zamontowane są terminale płatnicze, dlatego osoby nieprzepadające za noszeniem przy sobie banknotów w ogóle nie muszą przejmować się tą kwestią – wystarczy bowiem zbliżyć kartę debetową lub kredytową do aparatury i poczekać na krótkie „biip!” świadczące o pomyślnym dokonaniu płatności.

Drugim sposobem na wezwanie auta gotowego spełnić wszystkie wymagania klienta jest skorzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi. Jakie opcje oferuje ten prosty w użyciu, intuicyjny program?

Zamów przewóz osób w Krakowie za pośrednictwem kilku kliknięć! Poznaj zasady działania aplikacji mobilnej Eko Taxi i wezwij taksówkę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania!

Przewóz osób w Krakowie można zlecić za pośrednictwem kilku kliknięć – wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej Eko Taxi. To prosty, intuicyjny program funkcjonujący na telefonach komórkowych obsługujących system Android oraz iOS. Proces pobierania oraz instalacji aplikacji trwa zaledwie minutę. Po pierwszym uruchomieniu oprogramowania na ekranie telefonu wyświetlone zostanie powiadomienie dotyczące prośby o udzielenie zgody na dostęp do lokalizacji GPS oraz pamięci wewnętrznej urządzenia. Udzielenie pozwolenia na dostęp do lokalizacji sprawi, że nie będziemy musieli samodzielnie wpisywać adresu startowego przy każdorazowym uruchomieniu aplikacji. To szczególnie pomocne w sytuacji, gdy nie do końca wiemy, gdzie się właściwie znajdujemy, albo jak to sprawnie wytłumaczyć kierującej taksówką osobie. Dostęp do pamięci wewnętrznej wykorzystywany jest w celu zapisywania fragmentów wyświetlanej na ekranie mapy. Znacząco przyspiesza to działanie aplikacji. W pamięć programu pasażer wpisać powinien także swój numer telefonu – dzięki temu kierowca wezwanej taksówki nie będzie miał najmniejszych trudności ze skontaktowaniem się ze zlecającym przejazd klientem. Udostępnienia powyższych danych dokonuje się wyłącznie podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Jak korzystać z aplikacji mobilnej?

Przy następnym uruchomieniu aplikacji program domyślnie przypisze pasażerowi jego adres początkowy, zaciągając go z aktualnie wskazanej lokalizacji. Nie ma jednak najmniejszego problemu ze zmienieniem tych danych – klient może wpisać w okno adresu dowolną lokalizację. Pod oknem adresu startowego znajduje się pole na lokalizację docelową. Użytkownik aplikacji może wpisać tam adres miejsca, do którego zamierza się przedostać bądź zaznaczyć jego pozycję na specjalnej mapce. Po uzupełnieniu wszystkich informacji aplikacja wskaże nam szacowany koszt podróży oraz przybliżony czas jej trwania.

Następny krok, jaki dzieli nas od złożenia zamówienia na przejazd taxi na terenie Krakowa, to określenie indywidualnych potrzeb pasażera taksówki. Mowa tutaj o możliwości zaznaczenia następujących opcji:
• chęć odbycia kursu z kierowcą posługującym się językiem angielskim,
• deklaracja przejazdu z więcej niż czterema pasażerami,
• chęć odbycia kursu w towarzystwie zwierzęcia,
• potrzeba podstawienia samochodu mieszczącego bagaże o większych gabarytach.

Formy płatności

Aplikacja mobilna Eko Taxi umożliwia także zaznaczenie sposobu realizacji płatności, który bardziej odpowiada pasażerowi. Mowa tutaj o możliwości zapłaty kartą, gotówką lub za pośrednictwem bonu na przejazdy bezgotówkowe. Przy składaniu zamówienia pasażer może także wpisać dodatkowe uwagi w polu dotyczącym adresu. Gdy wszystkie dane zostaną uzupełnione, zamówienie trafia na serwery centrali Eko Taxi, a pasażer otrzymuje komplet informacji dotyczących oczekiwanego czasu przyjazdu samochodu, jego marki i numerów korporacyjnych oraz aktualnej pozycji pojazdu na mapie. Nie zabraknie także danych dotyczących szacowanej stawki za przejazd. Aplikacja mobilna Eko Taxi pozwala na złożenie zamówienia na przejazd za pośrednictwem kilku kliknięć w ekran telefonu lub tabletu bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego na centralę, a korzystanie z niej jest całkowicie darmowe!

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz osób w KrakowiePrzewóz osób w Krakowie
  Przewóz osób w Krakowie należy do grupy świetnie zorganizowanych usług, jakie dostępne są na terenie byłej stolicy Polski. Niezależnie od tego, czy mówimy o mieszkańcach, czy też turystach, każdy ma tu szansę skorzystać z jednej z bardzo wielu form transportu miejskiego. Obejmuje on bowiem zarówno komunikację miejską w postaci autobusów, metra, tramwajów, a nawet tramwajów wodnych! A gdy do wszystkich tych opcji dodamy także oferty świadczone przez firmy taksówkarskie, zyskujemy doskonale rozwinięty sektor, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Choć na krakowską komunikację publiczną trudno narzekać, usługi taxi od kilku lat notują wyraźny wzrost popularności wśród różnych grup klientów. Można wyróżnić kilka powodów, dla których sytuacja wygląda w ten sposób, jednak główną przyczyną są niezwykle atrakcyjne ceny! Nowoczesne korporacje taxi dwoją się i troją, aby przyciągnąć i zatrzymać klienta, z tego powodu na rynku dostrzec można emocjonującą konkurencję cen i proponowanych usług. Sprawdźmy, co w tej kwestii do zaoferowania ma Eko Taxi – idąca z duchem czasu firma taksówkarska w Krakowie!...
 • Atrakcje w KrakowieAtrakcje w Krakowie
  Atrakcje w Krakowie z pewnością zaspokoją głód wrażeń zarówno u dorosłych, jak i u młodzieży czy dzieci. A zwiedzenie wszystkich miejsc, jakie nas interesują i obejrzenie każdego ciekawego dla nas zabytku, może się okazać znacznie przyjemniejsze z Eko Taxi. Atrakcyjne ceny kursów, udogodnienia dla pasażerów i szereg usług dodatkowych sprawiają, że z usług Eko Taxi korzystają klienci z całej Polski i ogrom zagranicznych turystów! Sprawdź cennik jednej z najtańszych firm taksówkowych w kraju i nie przegap żadnego interesującego miejsca! Podpowiadamy, co warto zobaczyć w mieście i okolicach z partnerem, z małymi dziećmi i z młodzieżą. Poznaj najciekawsze miejsca i zaplanuj wspaniały pobyt z Eko Taxi!...
 • Atrakcje dla dzieci w KrakowieAtrakcje dla dzieci w Krakowie
  Atrakcje dla dzieci w Krakowie i okolicach to temat rzeka. Aby ułatwić Wam wybór, Eko Taxi podpowiada, gdzie warto się udać i czego nie można przegapić. Tani cennik korporacji umożliwia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po mieście, co jest bardzo ważne w przypadku odwiedzania najróżniejszych miejsc z najmłodszymi. Jakie jeszcze udogodnienia dla pasażerów Eko Taxi uprzyjemniają rodzinne zwiedzanie Krakowa? Dowiedz się więcej o jednej z najtańszych firm taksówkowych w Polsce! Zastanawiasz się, jakie miejsca najbardziej spodobają się dzieciom? Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na weekend i co zobaczyć w tym mieście zimą lub latem? Poznaj nasze propozycje i zaplanuj fantastyczny, rodzinny czas w stolicy województwa małopolskiego lub wybierz się na krótką wycieczkę za miasto! Stwórz wyjątkowe wspomnienia ze zwiedzania najciekawszych krakowskich miejsc....
 • Taxi z Krakowa na lotniskoTaxi z Krakowa na lotnisko
  Taxi z Krakowa na lotnisko to wygodna, bezpieczna i tania opcja transportowa. Z Eko Taxi dojedziesz wygodnie na teren portu lotniczego o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź atrakcyjny cennik Eko Taxi i zamawiaj tanie kursy po Krakowie i okolicach, kiedy tylko potrzebujesz! Dowiedz się także, jakie udogodnienia czekają na dużych i małych pasażerów taksówek z zieloną koniczynką na karoserii. Zabierasz do samolotu zwierzę? Przewieź je na port lotniczy z Eko Taxi! A może wybierasz się lub wracasz z długiej podróży i masz dużo bagaży? Przyjedzie po Ciebie wygodne kombi! Jeśli przylatujesz do stolicy Małopolski po raz pierwszy, koniecznie sprawdź, co warto zobaczyć w Krakowie! Zwiedzaj najciekawsze zakątki w mieście z Eko Taxi!...
 • Polska sieć taxi w KrakowiePolska sieć taxi w Krakowie
  Polskich sieci taxi, których samochody kursują po ulicach Krakowa, wymienić można bardzo wiele. Jak w natłoku różnych ofert wybrać tę najbardziej korzystną dla pasażera? Wystarczy zwrócić uwagę na niezwykle atrakcyjny pakiet usług proponowany przez przewoźnika Eko Taxi! To korporacja, której filie znaleźć można także w pozostałych dużych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. Gwarantujemy swoim klientom najwyższą jakość usług, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację i terminale płatnicze oraz świetnie wyszkolonych kierowców, którzy doskonale odnajdują się w topografii Krakowa. Dorzuć do tego jedne z najniższych cen na rynku, a zrozumiesz, dlaczego nasza firma jest jednym z liderów branży przewozów taksówkarskich w Krakowie! Poznaj dokładny cennik oraz rozbudowaną ofertę usług dodatkowych!...